Чому «Добрині» недобре

26.02.2016, 11:55
348 Переглядів

Футбол, як відомо, найпопулярніший вид спорту в Україні. На селі його люблять не менше, ніж в містах. А от власне сільський футбол чомусь завжди на задвірках уваги з боку тих, хто мав би сприяти його розвитку. Створити футбольну команду в більшості сіл та селищ нескладно, бажаючі є завжди, а от вже екіпіровка гравців та бодай мінімальне фінансування – це проблема. На щастя, в районах ще є успішні підприємці, які з любові до футболу чи для власного піару ( або і те, й інше) допомагають командам. Але забезпечити їхнє повноцінне існування вони загалом не можуть. Сільські ж ради не несуть відповідальності за розвиток цього популярного виду спорту.
«Фінансування – це найбільша і вже хронічна проблема сільського футболу, – розповідає «Студентському кореспонденту» капітан футбольної команди «Добринь» з села Башуки Кременецького району Тернопільщини Володимир Яблонський. – Йдеться про брак коштів на найелементарніші речі, як от форма чи м’ячі. На турніри гравцям зазвичай теж доводиться приїжджати за власний рахунок, із своєї кишені платять вони і за суддівство матчу. Окреме питання – це культура учасників гри та вболівальників. Через її відсутність гра може бути запросто зупинена невдоволеними фанатами або гравцями, такі ситуації нерідко призводять і до бійки.»
До речі, позаминулого року було створено “Асоціацію сільського футболу України”. Є надія, що їй вдасться багато зробити для вирішення проблем сільських аматорів, от тільки б загальна ситуація в країні нормалізувалася.

Іванна Штогрин

26.02.2016, 11:55
348 Переглядів