Школа локальної демократії запрошує у Команди змін

16.08.2019, 22:44
119 Переглядів

    У Тернопільському прес-клубі презентували нову Школу локальної демократії. Що це таке – тернополянам та жителям області уже відомо, бо така школа вже працювала у нас минулого року. Унікальний проект під такою назвою реалізовувала громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” спільно з Тернопільським регіональним відділенням “Асоціації міст України”, а участь у ньому взяли 10 об’єднаних територіальних громад з нашої та ще трьох західних областей.

   Про результати та досягнення проведеної роботи поінформував на початку пресконференції керівник ГО “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” Максим Черкашин. Відтак розповів, як працюватиме нова Школа. Точніше – як продовжиться розпочата минулого року робота, метою якої залишається навчання активістів мистецтву місцевого самоврядування задля підвищення якості життя їхніх громад. Наразі ж оголошено пошук самих учасників майбутніх Команд змін. Бажаючі повинні до 31 серпня заповнити анкету за посиланням https://cutt.ly/8wrce8r , а потім пройти співбесіду. Результати організатори повідомлять до 7 вересня. До речі, учасники минулорічної Школи локальної демократії будуть ділитися своїм досвідом з членами нових команд, тож їм буде працювати вже легше, ніж «першопрохідцям».
«Наша асоціація почала працювати з ОТГ області ще у 2015 році, – сказав виконавчий директор Тернопільського регіонального відділення “Асоціації міст України” Ігор Гірчак. – І перша проблема, з якою ми зіткнулися, це був низький професійний рівень людей. Персоналу, який би міг якісно надавати делеговані послуги, по суті, не було. По-друге, є потреба навчити людей комунікувати і показати їм, як громади можуть впливати на вирішення проблем своїх територій. І, міським радам і громадським організаціям важливо навчитися спільно вирішувати проблеми своїх територій і знаходити ресурси для цього. Школа локальної демократії якраз і допомагає вирішувати всі ці питання».

16.08.2019, 10:44
119 Переглядів