Штаб Порошенка у Тернополі «відкрив карти»

08.04.2014, 13:21
224 Переглядів

Штаб кандидата в президенти Петра Порошенка на Тернопільщині очолюватиме народний депутат від «УДАРу» Ігор Побер, а інформаційно- агітаційну кампанію доручили вести депутату обласної ради Степану Барні. Про це вони заявили на засіданні Тернопільського прес-клубу журналістам.
– Я і мої побратими прийняли рішення про підтримку Петра Порошенка на президентських виборах. Також хочемо подякувати колегам з партії «УДАР», які на з’їзді також підтримали цю кандидатуру, – зазначив Степан Барна. – Думаю, що спільно ми дамо високий результат. Ми розраховуємо на повну підтримку виборців Тернопільщини. Переконані, що у нашому краї він набере 70% підтримки. І це показує соціологія.
Степан Барна впевнений, що другого туру виборів не буде – у першому переможе Петро Порошенко.
Ігор Побер також озвучив завдання тернопільського штабу – показати в Україні другий результат з підтримки кандидата, «бо перший, очевидно покаже Вінничина, де він мав і має найбільшу підтримку». «Об’єднались дві політичні сили – партія “УДАР Віталія Кличка” і “Солідарність” Петра Порошенка. Ми працюємо спільно на підтримку єдиного кандидата, – наголосив Ігор Побер. – Також підкреслю, що вся вертикаль і, найголовніше, політична відповідальність ділитиметься 50 на 50 між двома політичними силами”.
Гості прес-клубу також повідомили, що спільно працюватимуть і на місцевих виборах. Так, пропонуватимуть узгоджених кандидатів на посаду голів Монастириськ, Зборова, Кременця та Збаража. Очільники штабу запевнили, що мають підтримку громадськості, представників різних політичних сил – представників і УНП, і Народного Руху, і Нашої України, і навіть з “Батьківщини”.
Усю команду політики пообіцяли представити пізніше.

08.04.2014, 01:21
224 Переглядів