Що пророкують партіям і їх лідерам астрологія й нумерологія

13.09.2012, 14:27
234 Переглядів

На прохання ТСН.uа одеський астролог Влад Росс склав гороскопи, а нумеролог Людмила Савіна розрахувала особисту нумерологічну карту для топових українських політиків – перших номерів партійних списків, які згідно з соціологічними прогнозами мають шанси потрапити до Верховної Раду. Треба сказати, далеко не у всіх випадках прогнози зірок і чисел збігаються. Астролог Влад Росс запевняє, що у Арсенія Яценюка друга половина року – це зліт і удача. “У нього зоряний час – Юпітер зараз знаходиться в Близнюках. (Яценюк по гороскопу – близнюки). А Юпітер – це символ щастя, успіхів, процвітання і успіху. Бачите, все-таки Яценюк зміг домовитися і стати лідером об’єднаної опозиції”, – зазначив астролог. Більше того, Росс вважає, що саме завдяки сприятливому гороскопу Яценюка об’єднана опозиція буде на першому місці за списками. “Якби вибори президента проходили в цьому році і Арсеній Петрович у них брав участь, то цілком можливо, що він би і виграв”, – заявив він. А ось нумеролог вважає інакше: “Карта показує, що бажання Яценюка стати президентом буде блокуватися”. А взагалі, на думку Людмили Яремко 2012 рік для Яценюка – це рік змін і авантюризму.

Щодо Віталія Кличка нумеролог і астролог розійшлися. “Зараз у Кличка не найкращий час, щоб кардинально змінити своє життя, – говорить Людмила Савіна, – важкий рік. Він вимагає максимальної викладки і Віталій Кличко ще остаточно не усвідомив, чого він хоче”. Зате Влад Росс передрікає Раку-Кличку зоряний час. “Якби вибори мера Києва були б зараз, то Кличко легко б їх виграв. Друга половина року у Кличко – удача й успіх. Звісно, його партія пройде в парламент. І він займе там дуже важливу позицію”. На думку астролога, головне, щоб ті, хто зайде з Кличком в парламент, його не зрадили. “Але він надалі все одно поміняє команду і вже з іншими людьми буде вести політичну діяльність”, – пророкує астролог.

І лише в оцінці першого номера Партії регіонів і зірки, і цифри збіглися: у Стрільця – Миколи Азарова зараз важкий період. “Йому зараз найголовніше протриматися в кріслі, тому що розташування зірок для нього – гірше не придумаєш, особливо перед самим його днем народження (день народження у Азарова 17 грудня). Якщо він протримається до дня свого народження, то, напевно, і на наступний рік буде прем’єром”, – розповіли зірки Владу Росу. На думку астролога, через те, що Азаров – №1 Партії регіонів, то вона точно за списками перше місце не займе. У Миколи Яновича рік дуже важкий, хоча інтуїція допомагає йому приймати правильні рішення, показали числа Людмилі Яремко. “Цього року – йому було б бажано трохи відпочити. І 2013-й стоїть, як дуже тяжкий. Тому треба підготуватися, в цьому році зайнятися не тільки відпочинком, але і профілактикою свого здоров’я”, – говорить нумеролог. Хоча який може бути у Миколи Яновича відпочинок – на носі вибори і бюджетний процес.

Зате у лідера комуністів Петра Симоненка (за гороскопом Лев) все буде добре. “Комуністи – це такі кощеї безсмертні української політики. Нікуди не подінуться, пройдуть у парламент і в них усе буде нормально”, – зробив скоріше політичний прогноз Влад Росс. “Для Симоненка – це успішний рік, тому що він народився в рік Дракона. Вибори для Петра Миколайовича будуть проходити в сприятливий період”, – зазначила нумеролог.

А ось у Скорпіона Олега Тягнибока не дуже сприятлива ситуація. “В цьому році зірки до нього не дуже привітні. Зірки пророкували йому удачу минулого року. Якщо б парламентські вибори були в 2011 році, то Тягнибок би їх легко виграв. В цьому році у нього не дуже хороші шанси, але нехай страється”, – запевнив Влад Росс. “Кінець 2012 – початок 2013 року вкрай небезпечний період для Олега Тягнибока, – запевняє нумеролог. – Ризикувати в цьому році для нього вкрай небезпечно і невигідно. 28 жовтня 2012 – це не його день”.

У Тільця Наталії Королевської є всі шанси в останній момент набрати необхідну кількість голосів, вважає Влад Росс: “Вона пробуксовувала спочатку виборчої гонки, але в кінці може пролізти в парламент”. “Сьогодні удача не на стороні Наталії Королевської, – запевняє нумеролог. – Але цей рік для неї кармічний, який шлях вона обере, те й і буде пожинати”.

Що ж стосується загальної політичної ситуації, то тут астролог Влад Росс пророкує не багато, не мало… революцію. “В Україні працює восьмирічний цикл. Восьмирічний цикл пов’язаний з Венерою, а Венера керує Україною. У 1996 році у нас прийняли Конституцію, в 2004 сталася Помаранчева революція. Тож восьмирічний цикл у нас існує. У цьому році теж відбудеться щось, але вже в іншому напрямі. Після чого хочуть – не хочуть, але випустять Юлю”.
TCN.UA

13.09.2012, 02:27
234 Переглядів