Як забезпечити жінкам рівний доступ до політики в Тернополі?

30.08.2018, 09:10
81 Переглядів

30 серпня о 17:00 у Центрі науки (м. Тернопіль, пл. Героїв Євромайдану, 4) відкривається виставка з публічною розмовою на тему “Жінки. Як забезпечити рівний доступ до політики?”. Захід організовує громадська організація “Центр UA” в межах спеціальної теми “Жінки. Рівність. Політика” 5-го Міжнародного конкурсу “Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни”.

У розвинених демократіях участь жінок у політичному житті невпинно зростає. Натомість в Україні наявний дисбаланс представництва жінок в органах влади: наприклад, серед чинного складу парламенту жінки-депутати становлять лише 12,3% (відповідно до Порталу відкритих даних Верховної Ради України). Публічне обговорення — один з багатьох необхідних кроків, що має актуалізувати проблему на всіх рівнях представництва та сприяти встановленню ґендерного балансу в українській політиці.

Питання, що обговорюються:

* Чи існує дискримінація жінок в українській політиці на місцевому та національному рівнях?

* В який спосіб можна подолати дискримінацію жінок в українській політиці?

* Що отримає суспільство в результаті збільшення представництва жінок у політиці?

Учасники обговорення:

Тарас Пастух, народний депутат України, партія Самопоміч

Аксиня Куріна, представниця ГО “Центр UA”, координаторка 5 Міжнародного конкурсу “Стоп Цензурі! Громадяни за вільні країни”

Любов Красновська, ведуча Радіо Рокс

Зоряна Биндас, продюсерка Тернопільської філії Національної суспільної телерадіокомпанії

Модераторка — Наталка Соколенко, журналістка, ведуча Громадського радіо

Детальна інформація у представниці ГО “Центр UA” в Тернополі Юлії Ковальчук — 067-833-73-21; cenzuri.stop@gmail.com

Подія на Facebook

5-й Міжнародний конкурс “Стоп Цензурі! Громадяни за вільні країни” впроваджується в межах проекту «Прозорість і доброчесність публічного сектору», який виконується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2015—2018 рр.

Серед партнерів проведення конкурсу — НСЖУ.

ПРООН є глобальною мережею ООН в галузі розвитку, організацією, яка виступає за позитивні зміни та надає країнам доступ до джерел знань, досвіду та ресурсів задля допомоги людям в усьому світі будувати краще життя. ПРООН співпрацює з понад 170 країнами світу, допомагаючи їм знаходити власні шляхи розв’язання глобальних і національних проблем у галузі людського розвитку.

30.08.2018, 09:10
81 Переглядів