Як не потрапити «на гачок» нечесних виробників

28.07.2012, 14:40
38 Переглядів

Про якість продуктів харчування та їх вплив на здоров’я людини, про те, як убезпечити себе , купуючи продукти  харчування, а надто – молокопродукти йшлося на черговому засіданні Тернопільського прес-клубу. Ці теми розкрили перед журналістами  лікар-гастроентеролог Богдан Депутат та столичний експерт, директор Інституту споживчих експертиз Юрій Чорнобривець.

«Моя лікарська практика показує, що часто до лікарні потрапляють молоді люди , особливо студенти, з виразковими хворобами, проблемами із шлунком та підшлунковою», – розповів Богдан Депутат. – Усе це наслідки харчування різними сухими продуктами – чіпсами, сухариками, дешевими молокопродуктами тощо». Лікар закликав відповідальніше та уважніше ставитися до вибору молокопродуктів при їх купівлі та вживанні..

Директор Інституту споживчих експертиз Юрій Чорнобривець навів конкретні приклади  застосування  у виробництві шкідливих добавок. «Деякі безвідповідальні виробники у гонитві  за прибутками посилено застосовують пальмову олію. На жаль, в Україні вона вже звично увійшла до складу згущеного молока, цукерок, шоколаду та шоколадної пасти, локшини швидкого приготування, чіпсів, крекерів тощо. Додавання пальмової олії в ці продукти сягає інколи 95%», – зазначив Юрій Чорнобривець. За словами експерта, пальмова олія – це канцероген. Температура її плавлення складає 54 градуси за Цельсієм, і в організмі людини вона, звісно, не розчиняється., виводиться дуже повільно. «В Україні вона не заборонена . А між тим, пальмову олію у всьому світі вживають здебільшого для змащення обладнання у металургійній промисловості; її розчиняє лише бензин. Вживаючи цей продукт, людський організм зашлаковується. А це призводить до різних захворювань», – додав Юрій Чорнобривець.

Ще один приклад навів директор Інституту споживчих експертиз. «Щоб „згущенка” та сухе молоко були білішими, нечесні виробники додають  „харчовий додаток, фарбник-відбілювач”– діоксид титану. Це – основний компонент фарби – білила”, – підкреслив Юрій Чорнобривець. –  Лише в Україні, Росії та ще в деяких „третіх” країнах його легально додають у харчі. Позначається ця добавка Е-171».

Експерт також звернув увагу  на те, що в Україні споживачі ще не навчилися ретельно вивчати склад продукту,  зазначений на етикетці. «Раджу усім  не тільки дивитися на дату придатності продукту, а й скрупульозно дочитуватися до його складу. Чим менше там буде невідомих  вам речовин з індексом Е (з будь-якою цифрою) – тим менше ризику для вашого здоров’я. Не труїть себе за власні гроші! І ще одне – першою прикметою неякісного продукту є його низька ціна (банка згущеного молока не може коштувати ледь дорожче за літру натурального!)», –  наголосив Юрій Чорнобривець.

Обережним, за словами експерта, потрібно бути і з вживанням молокопродуктів білоруського виробництва.:  «Як показали дослідження, у цих товарах містяться антибіотики, що небезпечно для людського організму протягом тривалого вживання – відбувається звикання».  Підтвердив цю тезу і лікар Богдан Депутат.

Найважливішим висновком експерта були таке: в Україні насправді є чесні виробники молокопродуктів; ось чому варто довіряти дослідженням (тестам) незалежних організацій, що регулярно подають свою інформацію в національних та обласних ЗМІ.

 

28.07.2012, 02:40
38 Переглядів