Як отримати до 14 тисяч доларів на розвиток свого медіа?

06.08.2019, 15:29
96 Переглядів

Програма Media Manager Academy може дати вам таку можливість. Media Development Foundation разом з Solidarity Fund PL запускають програму для головних редакторів і CEO комерційних медіа, які хочуть розвивати свій медіабізнес. Подати заявки на програму можуть учасники з України, Білорусі та Молдови. Реєстрація завершується 15 серпня, й 23 серпня, після співбесід, будуть оголошені її результати.

Вимоги до учасників: 

  • Мати принаймні кілька років досвіду роботи на головних виконавчих посадах (в деяких випадках організатори готові зробити виняток для виконавчих продюсерів або комерційних директорів).
  • Медіа, які подаються на участь в програмі, повинні бути політично незалежними та дотримуватися журналістських стандартів.
  • Учасник повинен мати план як зробити свій проект менш залежним від донорів та як збільшити позитивний ефект від роботи свого медіа.
  • Серед кандидатів з України перевага надаватиметься регіональним виданням.

Протягом 4 місяців учасники, за підтримки досвідчених менторів, будуть тестувати і розвивати нові моделі монетизації. Програма поділена на три навчальні модулі, які пройдуть в Києві. Головні теми модулів: основи бізнесу, керування собою і людьми, інновації в медіа, впровадження змін. Перший блок лекцій почнеться 6 вересня.

В кінці програми учасники представлять для інвесторів та донорів ідеї своїх пілотних проектів і зможуть протягом програми отримати до 14 тисяч доларів на їх реалізацію.

Більше про Media Manager Academy читайте за посиланням.  Зареєструватися на участь в програмі можна тут.

06.08.2019, 03:29
96 Переглядів