Євгеній Суслов: «Україні потрібні молоді політики, обрані народом»

04.07.2012, 19:00
95 Переглядів

Народний депутат України, голова підкомітету з питань розвитку туризму Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму , перший заступник голови партії Наталії Королевської “Україна – Вперед!” звернув особливу увагу на розвиток туризму як ключової галузі економіки держави. «Україна є унікальною країною із величезним туристичним потенціалом. Левову частку цього потенціалу складає Тернопілля, – сказав гість Тернопільського прес-клубу. – Ваш край унікальний старовинними замками, фортецями, Дністровським каньйоном, сакральними пам`ятками, фестивалями, духовними центрами. Інші держави на цьому заробляють великі кошти».
Євгеній Суслов розповів журналістам, що відкрив для себе Гусятин. «Селищний голова розповів мені про мінеральні джерела, які існують на території цього населеного пункту, про те, як доводять до банкрутства унікальні санаторії, аби, очевидно, згодом їх продати за безцінь. Я побачив, що ця людина вболіває за містечко і хоче повернути йому славу унікального курорту”, – розповів Євгеній Суслов. За його словами, на початку осені на Тернопільщині  відбудеться  круглий стіл за участю представників підкомітету з питань розвитку туризму, аби серйозно разом із органами місцевого самоврядування обговорити питання розвитку туристичного потенціалу області.
Особливу увагу  під час спілкування із журналістами було звернено на розвиток бізнесу та створення  чітких, справедливих, вигідних умов для розвитку малого та середнього бізнесу.
Гість прес-клубу також вів мову і про справи партійні,  а саме партії  Наталії Королевської “Україна – Вперед!”. За його словами,  партія  відкрито та прозоро формує  виборчий список, залучаючи до діяльності молодих, енергійних, мислячих мешканців країни. «Ми запровадили проект «Народний список», де кожен, який відчуває, що має розум, бажання та силу працювати заради майбутнього,  може долучитися до нашої команди. Усе відбувається відкрито та прозоро. На сайті нашої партії можна зареєструватися  та спробувати власні сили. Ми переконані, – український парламент повинен мати нарешті  нові обличчя – молоді, розумні, ініціативні, впевнені у собі, прогресивні, незаангажовані». На думку політика, тільки така команда може нарешті змінити життя українців на краще. Разом з тим, нардеп зазначив, що при молодій команді повинна діяти «рада старійшин», яка б передавала власний досвід молодим.
Євгеній Суслов також поінформував, що партія Наталії Королевської “Україна – Вперед!” намагатиметься  взяти «парламентський бар`єр» не кількістю, а саме якістю своїх кандидатів. «Ми не ставимо собі за самоціль поставити свого кандидата на кожний округ. Ми прагнемо, аби кожен, хто пройшов від нашої політичної сили вирізнявся з-поміж інших мудрістю та розумом, виваженістю та патріотизмом, аби кожен міг вільно та спокійно дивитися у вічі майбутнім поколінням».

04.07.2012, 07:00
95 Переглядів