ЄС оголосив конкурс серед молодих європейців на участь в офіційній церемонії вручення Нобелівської премії миру

18.11.2012, 00:50
42 Переглядів

Європейський Союз оголосив конкурс письмових робіт і малюнків серед дітей і молоді (у віці від 8 до 24 років) на отримання можливості відвідати церемонію вручення Нобелівської премії миру. Конкурс організовано у партнерстві з Європейським молодіжним форумом. Чотири переможці конкурсу отримають запрошення від Президентів Європейської Ради (Германа Ван Ромпея), Європейської Комісії (Жозе Мануела Баррозу) та Європейського Парламенту (Мартіна Шульца) долучитися до офіційної делегації Європейського Союзу під час церемонії вручення Нобелівської премії миру, що відбудеться 10 грудня в Осло (Норвегія).

Оголошуючи про початок конкурсу, Ван Ромпей, Баррозу та Шульц зазначили, що Нобелівська премія миру слугує не лише визнанням минулих досягнень ЄС, а й містить перспективи майбутнього. «Саме тому ми хочемо, аби європейська молодь, – яка отримує у спадок континент миру та нестиме відповідальність за майбутнє Європи, – була з нами в Осло», – підкреслили лідери ЄС.

Конкурс триватиме до 25 листопада.

Імена переможців буде оголошено протягом тижня після третього грудня. Переможці відвідають не лише саму церемонію вручення Нобелівської премії миру, але й побувають на святковому концерті, що відбудеться 11 грудня.

Охочі молоді європейці можуть брати участь у конкурсі та пропонувати свої роботи за цієї адресою: http://www.loveyouthfuture.eu/peace4eu.

Нагадаємо, що 12 жовтня Європейський Союз отримав Нобелівську премію миру. Європейська Комісія вирішила використати грошову винагороду (приблизно 930 тис. євро), яку ЄС отримає у рамках премії, для реалізації програм допомоги дітям, які страждають через війни та воєнні конфлікти.

18.11.2012, 12:50
42 Переглядів