Ігор Побер: «Партія УДАР має сильну команду. Наш опонент – чинна влада»

18.06.2012, 18:45
623 Переглядів

Сьогодні у Тернопільському прес-клубі обласна організація політичної партії УДАР Віталія Кличка представила журналістам головну команду на Тернопіллі та зарепрезентувала власну виборчу стратегію. «Багато хто звинувачував нашу політичну силу у тому, що ми не маємо команди. Сьогодні ви можете переконатися, що команда у нас є. І команда дуже сильна», – сказав, звертаючись до журналістів, очільник обласної організації партії Ігор Побер. Він також наголосив на тому, що з червня не обіймає посади начальника управління спорту облдержадміністрації. «Я написав заяву за власним бажанням», – зазначив він.
Ігор Побер представив журналістам найактивніших членів партійного осередку – «ядро» тернопільських УДАРівців. Це Віталій Максимов, Віталій Ломакович, Микола Люшняк та Олег Ваврик. «Ця команда готова, як говорить наш лідер Віталій Кличко, розпочати бій за Україну», –  сказала голова виконавчого комітету партії УДАР Наталка Михно.
Кожен учасник команди мав нагоду розповісти про себе та мотивувати членство у цій новій політичній силі України. До речі, усі вони представляють найважливіші галузі економіки Тернопілля.
Наталка Михно зауважила, що команда й надалі формується. «Це є люди, з якими ми на сьогодні працюємо. Коли у нас з’являться нові обличчя, особистості ми обов’язково представимо цих людей на прес-конференції. Ми не будемо їх приховувати від громади краю», – сказала голова виконавчого комітету партії..
Наталка Михно повідомила журналістів про те, що наразі в області створені 17 районних осередків партії.  Кількість членів становить 1700 чоловік. На розгляд подано ще 300 заяв. До членства в осередку ставляться надзвичайно відповідально і заяви розглядаються протягом ста днів. Партійці підкреслили, що не бажають, аби в ряди цієї молодої і незаплямованої владою партії влилися випадкові люди.

«Наша партія дотримується принципу непоборювання та взаємоповаги в опозиційному середовищі. Наш опонент – чинна влада», – зазначили головні УДАРівці області.

 

18.06.2012, 06:45
623 Переглядів