ІМІ запрошує журналістів з усієї України на тренінг з висвітлення виборів

08.10.2014, 10:12
60 Переглядів

Інститут масової інформації запрошує журналістів з усієї України на дводенний тренінг з висвітлення виборів. Тренінг відбудеться 14-15 жовтня в Києві. Навчання проходитиме у вигляді теоретичної частини (1-й день) та інтерактивної гри-моделювання (2-й день), під час якої буде відтворено процес дня і ночі голосування на виборах до Верховної Ради України.

Під час гри буде відтворено ключові інформаційні точки у день виборів (ранкове засідання ДВК, вечірнє засідання ДВК – передача попередніх відомостей до ОВК, процес підрахунку голосів, встановлення результатів голосування на ДВК).

 На тренінгу також будуть розглянуті такі питання:

  • Права журналістів на виборах;

  • Законодавчі рамки для розміщення предвиборчої агітації і політичної реклами;

  • На що має звертати особливу увагу журналіст у день голосування;

  • Журналістська солідарність у протистоянні розміщення джинси, у поширенні інформації про фальсифікацію виборів, у відстоюванні прав колег-журналістів, що висвітлюють вибори.

 Участь у тренінгу можуть взяти журналісти та фотокореспонденти місцевих ЗМІ, а також фрілансери, блогери. Відбір учасників здійснюється на конкурсній основі за результатом заповнення АНКЕТИ.

Проїзд (за наявності проїздних документів) та проживання (1 ніч) учасникам з інших міст, а також обід, вечеря  і кава-паузи оплачують організатори.

 Термін подачі анкетдо 10 жовтня включно.

 Точний час та місце проведення буде повідомлено додатково відібраним учасникам.

Тренінг організовує Інститут масової інформації за підтримки Freedom House та МЗС Норвегії.

 Контактна особа – Ірина Земляна, 050-953-91-20, irynazemlyana@gmail.com

08.10.2014, 10:12
60 Переглядів