Інститут розвитку регіональної преси оголошує додатковий набір на третій модуль школи «Нові розслідувачі 2»

07.08.2019, 08:45
99 Переглядів

Тренінг відбудеться 03-08 вересня 2019 року в місті Ірпінь Київської області. Учасники та учасниці тренінгу працюватимуть над власними журналістськими розслідуваннями у командах під керівництвом Alisa Yurchenko з BIHUS.info, Катерина Лихогляд зі Слідство.Інфо та Максим Савчук зі Схеми: корупція в деталях – RFERL. 

Протягом п’яти днів учасники узгодять теми редакційних розслідувань, спланують групову роботу та зроблять журналістські розслідування, що стосуватимуться Ірпеня.
В неділю, 8 вересня, команди публічно представлять свої розслідування на вечорі викривального кіно «Руйнівники корупції» в Ірпені.

Для участі у тренінгу на конкурсній основі буде відібрано 12 осіб, з яких:
а) шість – з-поміж учасників та учасниць першого та другого модулів «Нові розслідувачі 2».
б) шість – з-поміж журналістів-розслідувачів (усіх видів медіа з усіх регіонів України), що системно займаються розслідуваннями. Перевага надаватиметься учасникам тренінгу «Нові розслідувачі» у 2018 році.

Для участі у тренінгу потрібно заповнити анкету-заявку до 22 серпня 2019 року (включно).

Двоє учасників отримають можливість пройти двотижневе оплачуване стажування за кордоном.
ІРРП відшкодує стажерам переліт, проживання, харчування та стипендію у розмірі 500 євро.
Ще двом учасникам ІІІ (поглибленого) модулю буде запропоновано оплачуване стажування у розслідувальних редакціях України.
Участь у тренінгу є безкоштовною. Учасникам з інших міст пропонується проживання в готелі та компенсація транспортних витрат. Організатори також забезпечують харчуванням на час проведення тренінгу.
Нагадаємо, перших два модулі школи журналістів «Нові розслідувачі-2» команда ІРРП провела весною 2019 року.
У школі взяли участь 19 учасників та учасниць, 9 з них стажувалися у провідних редакціях: Центрі журналістських розслідувань, Bihus.Info, Слідство.Інфо, Центрі розслідувань України та ЧЕСНО.
З усіх питань звертайтеся за номером телефону (098) 24-717-34 або пишіть на електронну скриньку olexandrvoloshyn199@gmail.com

Контактна особа: Олександр Волошин (Oleksandr Voloshyn), координатор проєктів та юрист ІРРП.

Подивитися анонс на сайті ІРРП – http://bit.ly/2XBf3Hb
Подати заявку на участь – http://bit.ly/NI-3

Проєкт реалізовується в рамках Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні (EU Anti-Corruption Initiative, EUACI). EUACI фінансується Європейським Союзом та співфінансується і впроваджується Міністерством закордонних справ Данії (DANIDA).

07.08.2019, 08:45
99 Переглядів