3-го березня 2016 року Тернопільський прес-клуб розпочинає проект щодо роздержавлення ЗМІ

02.03.2016, 09:21
116 Переглядів

Для керівників друкованих ЗМІ області відбудеться семінар  з метою роз’яснення положень, термінів і способу реалізації Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації». Експерт СЕРГІЙ ТОМІЛЕНКО – Перший секретар Національної спілки журналістів України, в.о.голови НСЖУ. Робочою групою НСЖУ роками велась системна робота із супроводу проекту і прийняття Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ».

Нині Спілкою журналістів розроблено Дорожню карту реформування друкованих ЗМІ, на яку орієнтуються і фахівці провідного відповідального державного органу – Держкомтелерадіо. Сергій Томіленко має вагомий досвід роботи у регіональній пресі – до переходу на роботу в центральний офіс НСЖУ у Києві – 12 років очолював обласну комунальну газету «Нова Доба» у Черкасах. Є засновником інформаційного агентства ПРОЧЕРК – www.procherk.info .

Програма заходу Семінар-для-ЗМІ-Тернопіль-3-березня-2016

Проект «Реформа роздержавлення комунальних друкованих ЗМІ у Тернопільській області» виконується Тернопільським прес-клубом у партнерстві з Тернопільською обласною державною адміністрацією та обласною радою за підтримки програми «Український Медійний Проект (У-Медіа)», що реалізується Інтерньюз в Україні.

02.03.2016, 09:21
116 Переглядів