Відбудеться засідання Тернопільського прес-клубу на тему: «Публічні акції громадських організацій та їх наслідки». На прес-конференції будуть розглядатися питання – нещодавня акція безкоштовної роздачі хліба в Тернополі: благодійність чи провокація; – публічний звіт про діяльність – прийняття естафети від ГО «Молодіжне об’єднання «Файне місто»; – передача естафети щодо звітування іншій громадській організації
Гості прес-клубу – представники «Фонду добрих людей»
Засідання відбудеться 30 березня 2015 року (понеділок) о 13 годині 00 хв. у приміщенні Тернопільського прес-клубу, що на бульварі Шевченка, 23 (вхід з двору вул. О. Кульчицької).