9 червня відбудеться І Всеукраїнський фестиваль- змагання «Дністрові перегони-2012»

07.06.2012, 13:18
129 Переглядів

У Тернопільському прес-клубі відбулася прес-конференція з нагоди організації та проведення І Всеукраїнського фестивалю-змагань «Дністрові перегони-2012». Інформаційним партнером заходу є Тернопільський прес-клуб. З журналістами спілкувалися ініціатор фестивалю-змагань, директор комунального підприємства Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний інформаційно-туристичний краєзнавчий центр» Лариса Римар, директор Тернопільського обласного спортивно-туристського клубу, суддя національної категорії Валерій Старичков, менеджер туристичної фірми «Оксамит-КЛ», інструктор Тарас Королюк,  головний суддя змагань «Дністрові перегони 2012» Дмитро Мотринчук, представник генерального партнера ТзОВ «Торговий дім Опілля» Назар Зелінка.
Як повідомила директор обласного ІНФОТУРЦЕНТРУ, Лариса Римар, мета фестивалю-змагань – популяризація Дністровського каньйону, як перспективного туристичного регіону України, розвиток водного та екотуризму, популяризація сплавів на туристичних катамаранах річкою Дністер, формування екологічної культури, популяризація здорового способу життя.
Валерій Старичков відзначив, що Дністер завжди приваблював туристів з різних куточків світу. «На жаль, наприкінці 80-початку 90-их  туристична галузь Тернопілля занепала. «До нас на Дністер приїжджали туристи  не тільки з колишнього Союзу, а й з Америки, Європи і навіть з Австралії. Їм тут було цікаво. А це означає, що цікаво буде і тепер, під час  фестивалю-змагань. Переконаний, що відпочинок Дністром є найкращим способом зняти стреси та доторкнутися до неймовірних природних багатств Тернопілля», зазначив аксакал тернопільських туристів Валерій Старичков.
Учасники «Дністрових перегонів-2012» змагатимуться у двох номінаціях: професіонали та любителі, а безпеку змагань забезпечуватиме підрозділ МНС України, повідомив суддя змагань Дмитро Мотринчук. Він зазначив, що учасники пропливуть майже 20 кілометрів на 6-місних катамаранах.
За словами співорганізатора змагань, менеджера турфірми «Оксамит-КЛ» Тараса Королюка, в останні роки все більшої популярності набувають саме командно-корпоративні сплави. Групи з 10 чи 15 людей обирають певну дистанцію та сплавляються.
Представник генерального спонсора ТзОВ «Торговий дім Опілля» Назар Зелінка усім учасникам пообіцяв «смачні призи».
За словами організаторів, до участі у сплаві-змаганні уже зголосилося понад десяток команд.

07.06.2012, 01:18
129 Переглядів