База в Затоці – це зовсім не нудно!

11.09.2021, 17:25
502 Переглядів

 Літні канікули і літні відпустки завершилися. Сьогодні більшість уже ділиться враженнями та спогадами про них. І коли кажеш, що відпочивав десь на приморській турбазі в Україні, то від любителів відпочинку за кордоном можна почути скептичне «Та ну, це ж нудно…». Дозвольте не погодитися.

   Принаймні, цього точно не можна сказати про турбази Затоки, що на Одещині, де побувала в серпні і авторка цих рядків. Перш за все треба відзначити, що як для селища міського типу Затока має досить розвинену інфраструктуру. Тут є і магазини, і базари, і кафе та бари, причому вибір немалий. Є навіть цілі розважальні комплекси, диско-бари та нічні клуби, найпопулярнішими з яких вважаються «Казанова», «Bali Club», «Центр літа», «Атлантида» і «Тропікано». Є у Затоці і Луна-парк з численними атракціонами та чималий аквапарк. А на самих пляжах багато різноманітних водних атракціонів, катамарани, банани, скутери, можна випробувати себе і в кайтсерфінгу та віндсерфінгу.

   Під час прогулянок набережною теж є чим зайнятися. Там теж багато атракціонів, можна пограти в більярд або поспівати в караоке, відвідати 3D-кінотеатр чи постріляти в тирі. Якщо ж усіх принад Затоки виявиться все-таки замало, то можна поїхати на морську прогулянку чи кудись на екскурсію. Наприклад, на цілий день до неповторної Одеси. Ціна такої поїздки – 330 гривень з однієї людини, включно з дорогою туди і назад. У додаткову вартість може входити катання на теплоході, відвідування Музею шоколаду чи вже одеських аквапарку або ж дельфінарію.

Анна Янко

На фото – аквапарк в Затоці

Фото з сайту https://hutorokzatoka.com

 

11.09.2021, 05:25
502 Переглядів