Чого чекати від тернопільської осені

08.09.2021, 12:51
436 Переглядів

   Початок цьогорічної осені видався не надто теплим. Особливо впала нічна температура, тож швидко поширилися і чутки про те, що на нас чекає холодна осінь. Чи справді це так?

«У вересні погода буде мінливо хмарною, проте надіємось на достатню кількість сонечка. Вітер північно-східного напрямку не є теплим, тому повітряні маси будуть все ж таки прохолодними. Вночі за прогнозами – від  5 до 9 ° тепла. А вдень температура буде коливатися в межах 14-19°C”, – поінформувала завідувачка  метеорологічних прогнозів тернопільського гідрометцентру Оксана Озимків. А «народний синоптик» Леонід Горбань на своїй сторінці у Фейсбук повідомив, зокрема, що цієї осені матимемо аж два  «бабиних літа». «Перше, “молоде” бабине літо триває від Успіння Пресвятої Богородиці, 28 серпня, по 11 вересня. А  друге, ” старе” – з 11 по 18 вересня», – написав він.

   А у тернополян ми вирішили поцікавитись, наскільки вони переймаються погодою. Ось кілька типових відповідей. «Перепад температури впливає на самопочуття як моє, так і дитини»,- поскаржилася пані Галина. «Якщо у житті все добре, то погода не має значення. Я, приміром, обожнюю танцювати під дощем!»,- зізналася молода тернополянка  Анна. «Я зараз в такому віці, що до всього ставлюсь по-філософськи. Це прекрасно, що зранку можна насолодитися  дощем, а в обід – сонцем. Думаю, що на більшість людей погода не впливає» – поділився думками пан Олександр.

Марія Федорів

08.09.2021, 12:51
436 Переглядів