JTA оголошує конкурс для журналістів

23.05.2021, 17:45
299 Переглядів

Запрошуємо до участі журналісток та журналістів. Якщо ви навчалися на факультетах журналістики і працюєте у сфері медіа, опишіть свій досвід навчання і те, як він позначився на вашому професійному житті. 

Автори п’яти найкращих робіт отримають приз – унікальний настільний календар про історію медіа (на 2021-2022 рр.). Їхні матеріали будуть опубліковані на сайті Академії викладачів журналістики –  jta.com.ua.

Що потрібно зробити? 

Написати авторську колонку на тему «Журналісти на журфаках: історії про навчання» обсягом до 5000 знаків.

Куди надсилати?

 jta.com.ua@gmail.com (з приміткою «Конкурс для журналістів»)

Який делайн? 

До 7 червня

Які критерії оцінювання?

  • відповідність визначеній темі;
  • оригінальний підхід та цікава історія;
  • порушені важливі проблеми в системі журналістської освіти;
  • логічний виклад та хороша стилістика.

Хто організатори? 

Академія викладачів журналістики, ГО «Український інститут медіа та комунікації» за підтримки Deutsche Welle Akademie

Journalism Teachers’ Academy (Академія викладачів журналістики) – це проєкт Українського інституту медіа та комунікації, спрямований на покращення якості української журналістської освіти.

Він включає навчальну програму для викладачів журналістики, сфокусовану на нових підходах до планування навчальних курсів та проведення занять, а також сайт jta.com.ua як платформу для обміну досвідом та інформацією про новини, тенденції, проблеми журналістської освіти.

Проєкт має на меті підвищити якість журналістської освіти через покращення методики викладання на факультетах/кафедрах журналістики українських вишів, її адаптації до найновіших дидактичних стандартів.

23.05.2021, 05:45
299 Переглядів