«Міс Тернопіль-2021» стала 20-річна Марта Резніченко

15.06.2021, 16:41
819 Переглядів

Вчора у Тернопільському обласному драматичному театрі проходив конкурс на звання «Міс Тернопіль-2021». Всього на сцені було 18 учасниць, котрі 3 місяці готувалися до конкурсу.

   Загалом було 5 дефіле: презентаційне, вихід в національний костюмах від «Галереї Вишиванок», дефіле в образах від тернопільського бренду «Oksa», вихід у купальниках та на завершення – у вечірніх сукнях магазину «Камелія». Журі, до складу якого входили представники громадських організацій, засновники медичних клінік, блогери, моделі, фотографи та спонсори заходу, після тривалого підрахунку балів обрали переможницю. Корону та честь представляти Тернопіль на конкурсі «Міс Україна» здобула 20-річна тернополянка Марта Резніченко. Дівчина закінчила університет технологій у Ванкувері (Канада) за спеціальністю «Маркетинг у продажах». На запитання, чого вона очікує, якщо переможе, Марта відповіла, що планує втілити у життя грандіозний соціальний проект. Окрім титулу, переможниця також отримала в подарунок подорож на двох у турецьку Каппадокію від «RioTour». Першою віце-міс стала Олена Господарик, а другою – Аліна Мартинчук. «Міс глядацьких симпатій» обрали Діану Кріль.

   Ведучими шоу були Ната Бенч та «голос» «Світського життя»  Володимир Андрієвський. Глядачів розважали співак Макс Пташник, повітряні гімнасти “VenStudio”, гурт “Gunz Live Band”, виконавці сучасних та бальних танців. Окремо слід зазначити, що головним хореографом-постановником конкурсу вже традиційно виступила Ніно, засновниця «Школи вуличного танцю Nino».

Марта Франчук

фото – Marta Reznichenko (@martareznichenko) • Instagram

 

15.06.2021, 04:41
819 Переглядів