Олена Підгрушна: «Хочу популяризувати активний спосіб життя»

08.04.2021, 09:00
465 Переглядів

  У напрочуд теплій і щирій атмосфері пройшла зустріч тернопільських журналістів з відомою українською біатлоністкою, олімпійською чемпіонкою Оленою Підгрушною.

   Олена розпочала з розповіді про минулий спортивний сезон, який через пандемію був досить складним. Передусім тому, що тренуватися доводилося в Україні, де, на жаль, для біатлоністів досі немає жодної тренувальної бази з трасою, яка б відповідала усім стандартам. «Зрозуміло, що це не могло не позначитися на результатах, в тому числі і моїх», – констатувала спортсменка. Відтак додала, що українські біатлоністи аж ніяк не прагнуть тренуватися виключно за кордоном, але їм просто необхідно готуватися до змагань в належних умовах. Тож вони дуже сподіваються, що  перед наступним олімпійським сезоном їм такі умови забезпечать. На запитання ж, яке завдання вона ставить перед собою на наступній Олімпіаді, Підгрушна відповіла коротко: «Зробити те,чого ще не робила! Адже досконалості немає меж».

   Присутня на прес-конференції у Тернопільському прес-клубі менеджерка Олени Підгрушної Лілія Проць розповіла про книжку, яку планує написати олімпійська чемпіонка, зізнавшись, що підштовхнула до цієї ідеї саме вона: «В Україні дуже мало автобіографічних книг спортсменів, а людям цікаво дізнаватися про їхнє життя. В цьому ми переконалися навіть з реакції на пости на Олениній сторінці у Фейсбук. Тож одного разу я і сказала – сідай і пиши! Зараз шукаємо редактора, який допоможе». Розповіла Лілія Проць і про створення фан-клубу Олени Підгрушної #PidhrushnaTeam, який має об’єднати прихильників олімпійської чемпіонки з усіх регіонів. «Такі клуби є у багатьох відомих спортсменів, тож вирішили створити його і ми – передусім для спілкування з людьми», – пояснила Лілія Проць. Сама ж Олена Підгрушна, коментуючи ідею створення фан-клубу, зазначила, що з його допомогою хоче популяризувати не власне біатлон, який в силу своєї специфіки є далеко не масовим видом спорту, а активний спосіб життя в цілому. «Колись я сказала Зубриловій ( Олена Зубрилова – зірка українського біатлону 90-х років, яка з 2002-го живе і працює у Білорусі-ред.), що прийшла в біатлон завдяки їй, і сама теж дуже хочу почути таке у майбутньому, для цього і створюється фан-клуб», – додала вона пізніше, відповідаючи на запитання журналістів.

08.04.2021, 09:00
465 Переглядів