Онлайн-курс для вчителів «Години медіаграмотності» розповість про роботу медіа, фейки та перевірку інформації

17.02.2022, 15:52
1214 Переглядів

Третина українців визначає правдивість інформації інтуїтивно, а кожен четвертий довіряє новині, якщо та не суперечить його власному світогляду. Саме тому медіаграмотність — одна із найважливіших навичок сьогодення. Вміти відрізняти правду від фейків та вчити цього дітей — одне з найважливіших завдань.

Студія онлайн-освіти EdEra та міжнародна організація Internews розробили онлайн-курс для вчителів «Години медіаграмотності», який допоможе їм більше дізнатися про медіа та інформацію у XXI столітті:

  • чому важливо перевіряти інформаційні повідомлення;
  • як розпізнавати фейки та маніпуляції в медіа;
  • які є види медіа та як вони на нас впливають;
  • що таке прихована реклама та як не піддатися її впливу.

Окрім навчальних відео, вчителям стануть у пригоді:

  • Додаткові навчальні матеріали. Конспекти, шаблони, інструкції та чеклісти допоможуть структурувати інформацію. Їх можна видрукувати або переглядати онлайн.
  • Теоретичні та практичні завдання. Завдяки тестовим завданням наприкінці модуля легко перевірити, чи добре ви засвоїли матеріал.

Усі студенти, які успішно завершать курс, отримають сертифікат на 5 академічних годин.

Експертами курсу стали справжні гуру фактології та перевірки інформації:

  • Павло Казарін — ведучий телеканалів UA: Перший та ICTV, оглядач українського бюро «Радіо Свобода»;
  • Віктор Дяченко — телеведучий на каналі UA: Перший;
  • Аліса Юрченко — редакторка, ведуча «Bihus.Info».

Усі матеріали курсу доступні за покликанням: https://study.ed-era.com/uk/courses/course/?_ga=2.83852306.529296655.1643027833-814965815.1634638091#!824 

Курс «Години медіаграмотності» розроблено студією онлайн-освіти EdEra завдяки фінансовій підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що була надана через проєкт «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації.

Про EdEra

EdEra — студія онлайн-освіти. Наша мета — зробити освіту в Україні якісною, доступною та наявною в глобальному освітньому контексті. Ми створюємо онлайн-курси та інші навчальні матеріали для журналістів, юристів, вчителів, школярів, державних службовців, лікарів, соціальних підприємців та експортерів.

Наші партнери: BrainBasket, KSE, VoxUkraine, Platforma, Studway, U-Lead, Unicef, Координатор проєктів ОБСЄ в Україні, Міжнародний фонд «Відродження», МОН, «Освіторія» та інші. 


За додатковою інформацією звертайтеся: 

Ярина Біла — менеджерка з комунікацій EdEra: 0960870785. 

17.02.2022, 03:52
1214 Переглядів