Онлайн-тренінг. Гендерночутлива журналістика та медіаграмотність

09.04.2021, 20:48
203 Переглядів

ГО «Інтерньюз-Україна» оголошує набір на 3-денний онлайн-тренінг «Гендерночутлива журналістика та медіаграмотність» для журналістів(ок), які прагнуть отримати чи вдосконалити професійні знання з висвітлення гендерночутливих тем у медіа, гендерної рівності та прав людини.

ДАТА

12, 13 та 15 квітня 2021 .

ЧАС

10:00 — 13:30 (для учасників(-ць) із Запорізької та Херсонської, а також Дніпропетровської, Миколаївської та Кіровоградської областей);

15:00 — 18:30 (для учасників(-ць) із Волинської та Чернівецької, а також Львівської, Хмельницької, Тернопільської, Рівненської та Івано-Франківської областей).

ДЕ

Платформа Zoom.

ДЕДЛАЙН

Заповніть, будь ласка, реєстраційну форму до неділі, 11 квітня 2021 р. (до 18:00).

СПІКЕР(К)И:

  • Єлизавета Кузьменко, членкиня Комісії з журналістської етики, голова ГО «Асоціація «Жінки в медіа»;
  • Ангеліна Карякіна, журналістка, редакторка та медіаменеджерка;
  • Ірина Славінська, продюсерка Радіо «Культура», координаторка з гендерних питань кампанії проти сексизму в медіа та політиці «Повага»;
  • Володимир Бєглов, голова правління Освітнього центру з прав людини у Львові та інші.

Наші експерт(к)и та тренер(к)и навчать вас розбиратись у термінах, правильно використовувати мову гендерночутливої журналістики, виявляти сексизм і мову ворожнечі в матеріалах медіа. Крім цього, учасники дізнаються, як правильно формувати та застосовувати фемінітиви, а також підвищать обізнаність про природу гендерних стереотипів.

Участь у тренінгу безкоштовна, але за попередньої реєстрації. Відбір учасників проходить на конкурсній основі — за змістом надісланих заявок.

Перевага надаватиметься журналіст(к)ам, творцям медіаконтенту в соцмережах, теле- й радіоведучим і студент(к)ам факультетів журналістики.

Контактна особа: Ганна Дьомочка, hdiomochka@internews.ua, 099 067 73 75

Захід реалізується в рамках проєкту «Тренінги з медіаграмотності та гендерночутливої звітності для регіональних та місцевих ЗМІ в Україні щодо боротьби з гендерними стереотипами, гендерною дискримінацією та мовою ворожнечі у ЗМІ», що фінансується Структурою Організації Об’єднаних Націй з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки).

 

09.04.2021, 08:48
203 Переглядів