Роботодавці запропонували жителям Тернопільщини 340 вакансій бухгалтерів

09.11.2021, 17:14
302 Переглядів
Попит на бухгалтерів на ринку праці Тернопільщини існує постійно. Упродовж січня-жовтня 2021 року роботодавці області мали 340 вакансій для фахівців цієї професії, з них 246 були укомплектовані за сприяння служби зайнятості. Повідомив директор Тернопільського обласного центру зайнятості Василь Олещук.
На 1 листопада 2021 року для бухгалтерів актуальними були 16 вакансій із зарплатою до 11 тис. грн. Ці пропозиції роботи роботодавці подали у Тернопільський міськрайонний центр зайнятості та в Бережанську, Борщівську, Збаразьку, Заліщицьку, Кременецьку, Підволочиську і Шумську районні філії Тернопільського обласного центру зайнятості.
Якщо Ви бухгалтер за освітою, зареєстровані у службі зайнятості як безробітний і бажаєте підвищити свою кваліфікацію, за спрямуванням служби можна навчатися за напрямами «Комп’ютеризований бухгалтерський облік» у Рівненському центрі професійно-технічної освіти (ЦПТО) ДСЗ (термін навчання 1 міс.), «Сучасні технології бухгалтерського обліку та фінансової звітності» в Одеському ЦПТО ДСЗ (0,5 міс.), «Організація та методика бухгалтерського обліку бюджетних установ» у Луганському ЦПТО ДСЗ (0,3 міс.), «Комп’ютеризація бухгалтерського обліку» в Дніпропетровському ЦПТО ДСЗ (термін навчання 1,2 міс.). Навчання проводиться за груповою формою, у т.ч. дистанційно, після завершення слухачі отримують свідоцтво про підвищення кваліфікації.
Також професію обліковця з реєстрації бухгалтерських даних можна здобути в Гусятинському фаховому коледжі ТНТУ ім. І. Пулюя та Заліщицькому ВПУ; професію офісного службовця (бухгалтерія) – в Тернопільському ВПУ № 4 ім. М. Паращука. Після завершення навчання слухачі отримують свідоцтво про присвоєння робітничої професії.
За більш детальною інформацією зверніться у місцевий підрозділ служби зайнятості.
09.11.2021, 05:14
302 Переглядів