#SaveOlegSentsov

24.05.2018, 21:42
37 Переглядів

1-2 червня у різних містах світу відбудеться глобальна акція #SaveOlegSentsov. Ініціатори акції шукають волонтерів і координаторів і просять поширювати їхній заклик. Про це повідомляється на сторінці #SaveOlegSentsov у Facebook, інформує “Детектор медіа”.

“У різних містах по всьому світу ми виставимо червону картку режиму Путіну, який незаконно утримує людей за ґратами. Ми маємо зробити все від нас залежне, щоб Кремль, який готується до прийому іноземних гостей до чемпіонату світу з футболу, звільнив Олега Сенцова та інших політв’язнів”, – йдеться в повідомленні.

“Тиждень тому Олег Сенцов поставив на кін своє власне життя. Він вимагає звільнення усіх українських заручників Кремля, – нагадують ініціатори акції. – До цього часу оголосив безстрокове голодування. Давайте об’єднаємо зусилля, щоб донести його вимогу до світу!”

Ініціатори акції наголошують, що внесок кожної людини важливий. “Якщо ви можете допомогти, заповніть, будь ласка, цю гугл-форму https://bit.ly/2x46Qy6, і ми з вами зв’яжемося”, – додають вони.

Для контактів:

SaveOlegSentsov@gmail.com

Для підтримки:

Facebook: https://www.facebook.com/SaveSentsov/

Twitter: https://twitter.com/SaveSentsov

Telegram: https://t.me/SaveSentsov

Приєднатися до кампанії: https://bit.ly/2x46Qy6

Як повідомляв ІМІ, засуджений у Росії український режисер Олег Сенцов має намір продовжувати голодування до своєї смерті або до звільнення 64 політв’язнів.

14 травня засуджений у Росії український режисер, кримчанин Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити 64 українських політв’язнів.

25 серпня 2015 року Північно-Кавказький окружний військовий суд засудивОлега Сенцова до 20 років, а Олександра Кольченка – до 10 років позбавлення волі.

Олег Сенцов та Олександр Кольченко звинувачуються в тероризмі. За версією російського слідства, навесні 2014 року Сенцов нібито організував у Криму підпільну групу, пов’язану з “Правим сектором”. Кольченка звинувачують в участі у цьому “терористичному співтоваристві”. Обидва свою провину не визнали.

Зараз Олег Сенцов перебуває у виправній колонії №8 “Білий ведмідь” міста Лабитнангі Ямало-Ненецького автономного округу РФ.

24.05.2018, 09:42
37 Переглядів