Спорт змінює людей та їхнє життя

31.08.2021, 09:35
491 Переглядів

Як вплинув спорт на ваше життя? Це питання ми задали кільком відомим спортсменам Тернопільщини, відтак пропонуємо читачам відповіді.

    Віра Зозуля, майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики, багаторазова переможниця чемпіонатів та кубків України, призерка Кубку Європи, учасниця трьох Олімпійських ігор:

   – Спорт допоміг завжди бути у хорошій фізичній формі, загартував характер та силу волі. Також завдяки йому змогла побачити багато країн, їхню культуру, зустріти цікавих людей, багато з яких стали друзями та однодумцями.

  Олександр Волинець, майстер спорту міжнародного класу з плавання, багаторазовий переможець та призер чемпіонатів України, Європи та світу, фіналіст двох Олімпійських ігор:

    – Змінилися світогляд та світосприйняття, відбулась переоцінка життєвих цінностей. Завдяки спорту побачив світ, пізнав різні традиції та менталітет інших людей.

   Віталій Ліщинський, майстер спорту міжнародного класу з боротьби, багаторазовий переможець та призер чемпіонатів України, переможець Кубку Світу та бронзовий призер чемпіонату Європи:

     – Спорт навчив долати різні життєві труднощі та перешкоди. Адже життя – це постійна боротьба, тож саме гостра конкуренція  та суперництво у спортивній боротьбі зробили  впевненим у собі, у своїх вчинках та діях, навчили приймати рішення швидко і правильно.

    Олександр Тугарєв, майстер спорту міжнародного класу з вітрильного спорту, багаторазовий переможець чемпіонатів України, призер чемпіонату світу, учасник Олімпійських ігор-2016:

   – Спорт дуже активізував мене, змінив зовнішній вигляд, допоміг інтегруватися.

Записала Галина Ралло

31.08.2021, 09:35
491 Переглядів