Стратегією інформаційної безпеки передбачено боротьбу з низьким рівнем медіаграмотності українців

16.09.2021, 12:53
320 Переглядів

Вчора Кабінетом міністрів було схвалено Стратегію інформаційної безпеки України до 2025 року, текст якої складає 17 сторінок. Зокрема, про це повідомив на своєму Telegram-каналі міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.     

 «Цей документ включає в себе основні заходи протидії дезінформації, маніпуляціям та відвертій брехні з боку держави-агресора, – пише Ткаченко. – Крім того, Стратегія передбачає боротьбу з низьким рівнем медіаграмотності українців, захист державного суверенітету і територіальної цілісності України, підтримку інформаційними засобами та заходами соціальної та політичної стабільності.

   Стратегія розрахована на період до 2025 року з урахуванням викликів, пов’язаних зі стрімким поширенням цифрових технологій. За цей час має бути сформований та захищений інформаційний простір, ефективна протидія поширенню незаконного контенту, інформаційна реінтеграції громадян України, які проживають на тимчасово окупованих територіях України тощо. Інформаційна безпека в 21-му сторіччі має надважливе значення. Телебачення, інтернет, соціальні мережі – увесь цей арсенал вже використовується проти України. І вражає мільйони людей. Іноді, навіть, непомітно для них самих. А оскільки соціальні мережі входять в життя наших дітей все раніше і раніше, ми повинні мати інструменти, як не допустити відвертої пропаганди, агресивної риторики, маніпуляції історичними фактами. Стратегія – один з перших кроків на шляху до таких дієвих інструментів».      

16.09.2021, 12:53
320 Переглядів