Тернопільські журналістки стали переможцями всеукраїнського конкурсу

07.09.2021, 15:40
625 Переглядів

Матеріали трьох тернопільських журналісток відзначені на п’ятому конкурсі журналістських матеріалів на гендерну тематику.

У номінації «Найкращий матеріал у друкованих ЗМІ» друге місце виборола журналістка Світлана Шевчук за публікацію «Вагітна у сорок» у газеті «Вільне життя плюс».

Тернопільська журналістка Ірина Небесна виборола перше місце у номінації «Матеріали у тематичних виданнях» за публікацію «Хапай і біжи»: як у Киргизстані викрадають жінок і називають це традицією».  Матеріал опублікований на сайті «Повага. Компанія проти сексизму в українських ЗМІ та політиці». До слова, цього року журі конкурсу перше місце присудило трьом матеріалам.

Уже не вперше за результатами конкурсу журі оголошує додаткові номінації.

Серед тих, хто отримав спеціальні відзнаки, і тернопільська журналістка Євгенія Цебрій за матеріал «Жінки, яких не видно: куди податися колишній засудженій, якщо її не чекають». Опублікований він був на сайті «Повага. Компанія проти сексизму в українських ЗМІ та політиці». Відзнаку присуджено «за актуалізацію рідко порушуваних тем».

Цьогоріч на конкурс надійшло 95 журналістських робіт – аудіо- та відеосюжетів, публікацій у друкованих та інтернет-виданнях,  які з’явилися в ефірі та були опубліковані в січні-липні 2021 року.

Більше інформації про переможців – на сайті: https://bit.ly/3gJXHze

Конкурс відбувся в межах проєкту “Гендерночутливий простір сучасної журналістики”, що реалізовує ВОГО «Волинський прес-клуб» у партнерстві з ВОГО «Гендерний центр» та за підтримки Медійної програми Internews.

07.09.2021, 03:40
625 Переглядів