Тернополян закликали до об’єднання для протистояння російській агресії

22.04.2021, 12:39
1475 Переглядів

Про необхідність терміново об’єднати сили всіх свідомих людей перед лицем російської загрози йшлося вчора на пресконференції у Тернопільському прес-клубі.

   Ініціаторами зустрічі з журналістами стали представники 6-ої резервної сотні Добровольчого Українського Корпусу, що дислокується в Тернополі, та обласного осередку Правого Сектору. Коротко нагадавши про критичну ситуацію з небувалою концентрацією військ РФ на східних кордонах України і в Криму, командир 6-ої резервної сотні ДУКу Сергій Коновал акцентував, що зараз у суспільстві як ніколи важливі об’єднання та налагодження ефективної комунікації між усіма, хто хоче і бодай чимось може  допомогти у захисті нашої держави від небезпечного ворога. Відтак повідомив, що ДУК та ПС оголошує мобілізацію всіх свідомих громадян, які готові боронити Україну. При цьому зазначив, що потрібні не лише бійці, а й водії, автомеханіки та волонтери для забезпечення захисників України усім найнеобхіднішим. Також Сергій Коновал констатував, що більшість населення сьогодні абсолютно неготова до ситуацій, які може спричинити вторгнення російської армії. А відповідаючи на запитання журналістів, сказав, що очолюваний ним підрозділ Добровольчого Українського Корпусу зараз координує свої зусилля як із ЗСУ, так  і з батальйоном територіальної оборони.

   «Наша головна мета – оперативно об’єднати зусилля якомога більшої кількості активних і свідомих людей, – додав Назар Сарабун, керівник обласного осередку Правого Сектору Тернопільщини. – Дуже важливі ефективна координація між ними та їх розуміння, чим саме вони можуть бути корисні. Основне – це не панікувати, підтримувати військових і допомагати ресурсами. Насамперед закликаємо до співпраці свідомих чоловіків, хто має відповідний досвід, вмотивований і не боїться».

У свою чергу Ірина Драгущак, керівниця відділу забезпечення 6-ої резервної сотні Добровольчого Українського Корпусу у Тернопільській області, більш детально розповіла про матеріальні речі, які будуть необхідні добровольцям. А також повідомила журналістам номери телефонів (091-600-61-92; 067-728-72-11) для мобільного зв’язку та групи в соцмережі Фейсбук для інформування і координації. Одна з таких, закрита, має назву «Доброчинці для добровольців». Дві інші – це відкриті групи 6-ої резервної сотні Добровольчого Українського Корпусу та Правого Сектору Тернопільщини.

22.04.2021, 12:39
1475 Переглядів