У нас запрацюють  клуби з медіаграмотності

31.10.2021, 09:56
283 Переглядів

 Про це повідомила керівниця національного проєкту Міністерства культури та інформаційної політики  з медіаграмотності “Фільтр” Валерія Ковтун під час пресконференції в Укрінформі  https://www.ukrinform.ua/ .

  “Важливим є наш запуск з Internews Ukraine та за підтримки ОБСЄ клубів з медіа грамотності, – зазначила вона. ­– Ми хочемо відійти від такого традиційного формату, як тренінги, бо не хочемо, аби знання з медіаграмотності лишалися тільки на дво-триденних тренінгах, а хочемо, щоб вони лишалися надовше, і люди могли їх частіше використовувати на практиці. Для цього ми створюємо клуби з медіаграмотності, які покликані обговорювати більш побутові питання, чи питання життя вашого міста, села, вирішення якихось громадських обговорень, і туди «зашивати» свої компетентності з медіаграмотності”.

   Валерія Ковтун сказала – цитує її Укрінформ – що вже є п’ятеро найактивніших учасників, які попередньо пройшли тренінг для лідерів із просування медіаграмотності. Вони будуть просувати її у себе в регіонах, створюючи клуби соціалізації для мешканців свого міста або села. І найперші такі клуби мають запрацювати в Ромнах на Сумщині, Запоріжжі, Краматорську на Донеччині, Черкасах та Вінничині. Якщо ця ідея спрацює і отримає відповідну реакцію населення, то, за словами Ковтун, географія таких клубів буде розширюватися.

   Треба нагадати, що такий формат поширення медіаграмотності був розроблений за сприяння ОБСЄ та ГО Інтерньюз Україна. Для початку до Києва запросили лідерів з різних регіонів України і провели з ними спеціальне навчання.

31.10.2021, 09:56
283 Переглядів