У розмовному клубі «Слово» навчають неординарно

23.06.2022, 11:12
1005 Переглядів

Вже майже два місяці діє у Тернополі  розмовний клуб «Слово», що був створений для внутрішньо переміщених українців, які мають хочуть покращити свої знання з української мови, історії та культури.

Ініціаторкою створення і засновницею клубу стала Зоряна Гуцул – вчителька української мови та літератури Тернопільської спеціалізованої школи №5. Саме їй вдалося знайти та залучити до реалізації свого задуму ще кількох фахівців. Серед волонтерів розмовного клубу – викладачка української мови та літератури, консультантка  Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу Леся Гапон, вчителька української мови та літератури, спеціаліст сектору роботи з експертами Державної служби якості освіти в Тернопільській області Ольга Бас, вчительки початкових класів (ТСШ№5 та ТПШ№1)   Світлана Стасишен та Ліліана Лабовська. А також представники сфер культури та медіа – режисер-постановник Тернопільського академічного театру актора і ляльки Дмитро Татарінов, головна редакторка TV4 Наталія Стецюк, викладачка фортепіанного відділу Тернопільської музичної школи №1 Олена Плахцінська та психологиня Наталія Думанська.

Одна з ключових ідей діяльності «Слова» – організація неординарного процесу навчання задля подолання мовного та психологічного бар’єру і невимушеного спілкування, тож під час занять учасники імпровізують і навіть грають в ігри. Кожне заняття складається з двох частин: теоретичної, тобто вивчення нового матеріалу, та практичної, де, зокрема, можна більше дізнатися про культуру та історію Тернополя. Заняття безкоштовні, і проходять двічі на тиждень у приміщенні Тернопільської спеціалізованої школи №5.

Вікторія Кузьма

 На фото – під час занять у «Слові»

Фото – https://suspilne.media/228334-u-klubi-slovo-v-ternopoli-ukrainsku-vcit-visimdesat-pereselenciv/

23.06.2022, 11:12
1005 Переглядів