У тернопільській ЗОСШ №27 запрацює шкільне радіо

28.07.2021, 16:31
357 Переглядів

В освітніх закладах Тернополя триває реалізація проєктів «Шкільного громадського бюджету 2021». Один з таких – «Шкільний радіовузол» – запропонували учні Тернопільської ЗОСШ №27 імені Віктора Гурняка. Детальніше розмовляємо про нього з однією із авторок проекту, тепер уже випускницею школи Тетяною Яремишин.

   – Як з’явилась така ідея?

   – Вона виникла швидше через потребу, адже у нашій школі не було до сьогодні цілісного інформативного вузла, завдяки якому ми могли б повідомляти учням різні оголошення та інформацію про важливі і цікаві події, які відбуваються в навчальному закладі. Та й не лише учням, бо й вчителям буде зручніше дізнаватися, приміром, про якісь термінові збори чи наради. Тож завдяки радіовузлу життя школи може стати більш комфортним, різноманітним та цікавим. В результаті ми вирішили зробити невеликий пресцентр на нижньому поверсі школи. Якщо все правильно розташувати і покликати спеціалістів, які все грамотно налаштують, то шкільне радіо ідеально впишеться у шкільне життя.

 – Хто і як працював над проектом?

   – Я мала деякі ідеї, які підтримали інші, насамперед учні мого одинадцятого класу. Але долучалися й інші старшокласники, приймалася допомога усіх бажаючих. Збиралися діти, які входять до шкільного самоврядування. Вчителі ж давали нам настанови щодо розподілу коштів, аби ми «вписувалася» у  запропонований бюджет, надихали і доповнювали те, що ми вже бачили у проєкті.

   – Як відгукнулися на те, що в них тепер буде своє радіо, самі школярі?

   – Їм подобається нова цікава справа. Водночас це хороший шанс розвивати красномовство та вміння грамотно говорити, чудовий спосіб спробувати себе у ролі ведучого, написанні текстів, які будуть озвучуватись на всю школу, можливість для когось знайти своє покликання.

   – Робота шкільного радіовузла розпочнеться з 1 вересня?

   – За планами – так, хоча треба уточнити у адміністрації школи. На жаль, я вже не зможу брати участь в його роботі чи слухати радіо рідної школи.

 Розмовляла Марічка Свідова

 На фото: під час зустрічі із засновницею і авторкою проєкту «Шкільний радіовузол» Тетяною Яремишин (зліва)

 

 

 

 

28.07.2021, 04:31
357 Переглядів