У тернопільських школярів є можливість проводити канікули на всі смаки

08.08.2021, 15:12
472 Переглядів

«Канікули з Богом», «Табір рекордів» та «Територія здорових звичок – це лише три з десятків літніх таборів, що діють на Тернопільщині

   З Богом цікаво і весело

       До храму Матері Божої Неустанної Помочі, що на проспекті Степана Бандери у Тернополі, на «Веселі канікули з Богом» прийшло аж 270 дітей. «Цьогорічна тема табору – «До Ісуса на свято». Тому кожного дня дітям показують сценку, де навчають християнським цінностям», – зазначив настоятель храму отець Ігор.

Розважають дітей аніматори, які пройшли спеціальну підготовку у Школі аніматора при парафії отців-редемптористів. Кожного дня о 10 ранку розпочинається Свята Літургія, потім діти вивчають пісні з руханками, дивляться тематичні сценки, далі йдуть на катехизаційну науку. Також діти мають можливість обрати гурток, який їм до вподоби, це футбол, баскетбол, співи, танці, акробатика, вироби своїми руками  або гра на піаніно. «З Богом може бути весело і цікаво!» – каже старша аніматорка Вікторія Палащук.

   Організовують такі табори вже більше 10 років. Цікавинкою цьогорічного було запрошення працівників поліції, пожежної служби та швидкої допомоги, які провели для школярів цікаві навчальні заходи. Участь у таборі – безкоштовна. Вікова категорія дітей – від 4 до 14 років.

   Відпочинок з рекордами в «Оба-на»!

   Вже 5-й рік у Тернополі під час літніх канікул працює (з 9 до 18 год.) «Табір рекордів Оба-на», який знаходиться на вул.Чайковського,39. Як розповіла організаторка табору, методистка студії креативної освіти Світлана Калашник, тут діти кожного дня вчаться встановлювати найрізноманітніші рекорди. Приміром, з розкладання палатки на швидкість, складання найвищої вежі зі склянок, найщирішої та найтривалішої посмішки дня тощо. У таборі існує правило – максимум активності, мінімум гаджетів. Тут на дітей також чекають зарядка, смачний обід, стратегічні завдання для розвитку пам’яті, нестандартні заняття англійською, виготовлення десерту власноруч, спортивні розваги. Дітей можна приводити щотижня до кінця серпня, загалом зміна триває 10 днів (її вартість – 3600 грн. включно з харчуванням). Табір призначений для школярів 6-11 років.

   Територія здорових звичок від Лілії Проць

 Для тих, хто полюбляє активний відпочинок, чемпіонка світу, відома тернопільська спортивна тренерка Лілія Проць організувала табір «Територія здорових звичок» для дітей віком від 8 до 14 років. Облаштований він на базі відпочинкового комплексу «Смерекова хата», який знаходиться у селі Кімната неподалік міста Кременець Тернопільської області. Зі слів Лілії, програма створена для енергійних дітей, які хочуть займатися футболом, баскетболом, волейболом, плаванням, настільним тенісом та іншими активними видами спорту. Попри це там дітей навчають, як вести інстаграм-сторінку та як стати блогером. Вартість – 7500 грн. за 10 днів, куди входить проїзд, проживання, 4-х разове харчування та страховка.

Уляна МАКОЇД

Фото авторки та надані організаторами таборів

08.08.2021, 03:12
472 Переглядів