Українська академія лідерства завітає до Тернополя

14.02.2022, 14:59
860 Переглядів

15 лютого 2022 р. о 14:00 у Західноукраїнському національному університеті (ЗУНУ) відбудеться урочисте привітання команд і студентів Київського та Маріупольського осередків Української академії лідерства, які протягом лютого лютого перебуватимуть у Тернополі, організовуватимуть тут відкриті події для громаді, лекції, суспільні проєкти.

 У заході візьмуть участь Сергій Надал, міський голова Тернополя, Володимир Труш, голова Тернопільської обласної державної адміністрації, Андрій Крисоватий, ректор Західноукраїнського національного університету, Роман Тичківський, керівник Української академії лідерства, команди та студенти Академії і ЗУНУ.

Перебування студентів Академії у Тернополі – це продовження вишколу-мандрівки Україною, який розпочався у Києві. Під час перебування на Тернопільщині молодь вивчатиме край, познайомиться з відомими підприємцями із різних галузей економіки, започаткує співпрацю з місцевими громадами, а також спільно зі студентами ЗУНУ спілкуватиметься з національними лекторами Української академії лідерства.

Першим перед студентами виступить Михайло Винницький, керівник секретаріату Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, викладач Національного університету «Києво-Могилянська Академія» та Львівської бізнес школи Українського Католицького Університету. Він поділиться своїми міркуваннями з теми «Бакалаврська освіта в Україні: найкращі роки життя чи просто очікування диплому?».

Лекція розпочнеться 15 лютого о 16:00 у залі засідань Вченої ради ЗУНУ (вул. Львівська, 11а, корпус 11).

Контакт для акредитації: Олена Васильків, pressa@wunu.edu.ua, Василь Губарець, vhubarets@ual.org.ua

***

Українська академія лідерства — це формаційна платформа особистісного та суспільного розвитку для молоді на основі цінностей. Академія поєднує річну програму між школою та університетом для вмотивованих підлітків 16-20 років та масштабні соціальні проєкти для суспільства.                                          

14.02.2022, 02:59
860 Переглядів