Український сервіс адаптували для боротьби з російською пропагандою

29.05.2022, 17:21
1697 Переглядів

Український стартап Qlixer, який було створено як платний продукт для автоматизації популярних дій у соцмережах, зробили безкоштовним сервісом для боротьби з російською пропагандою та донесення правди про війну Росії проти України. Про це повідомляє MediaSapiens https://ms.detector.media/trendi/post/29546/2022-05-23-ukrainskyy-servis-qlixer-adaptuvaly-dlya-borotby-z-rosiyskoyu-propagandoyu/.

«Ми постарались зробити сервіс максимально простим у використанні. Для цього щодня наповнюється розділ “Актуальні задачі” вже готовими задачами з посиланнями для скарг чи текстами для коментарів. Тому користувачам не потрібно власноруч займатись пошуком даних. З допомогою Qlixer Social залишити скарги на 100 сторінок російських пропагандистів займатиме лише 1 хвилину, замість декількох годин на те, щоб залишити ці скарги вручну», — розповіли творці Qlixer Social. Цей сервіс дозволяє автоматично скаржитись на профілі/сторінки в соцмережах та взаємодіяти з постами: коментувати, репостити, лайкати, скаржитися. Засновник Qlixer Святослав Левчук повідомив MediaSapiens, що задачі у сервісі збирають з відкритих медіаресурсів та телеграм-каналів, які зосереджені на інформаційній боротьбі. Також Qlixer домовляється про співпрацю з деякими ініціативами, щоб отримувати більшу кількість контенту напряму. «Поки що всі задачі ми додаємо і модеруємо самі вручну. Контроль за виконанням автоматичний — користувач може виконувати лише ті задачі, які розміщені на сайті та перевірені нами, — розповів Святослав Левчук. — Розширення та оновлення виходять приблизно щотижня — ми підключаємо нові типи задач. Також ми зараз ведемо перемовини про співпрацю з подібними нам рішеннями для більш ефективної боротьби та розвитку».
Щоб скористатися можливостями сервісу, треба:
відкрити Qlixer Social та зареєструватися;
підвʼязати ваш Instagram, Twitter чи LinkedIn;
обрати одну з актуальних задач — залишити коментар, поскаржитись на профіль тощо.
У розділі «Актуальні задачі» щодня додають уже готовий перелік посилань. Тож далі потрібно обрати посилання, із якими потрібно взаємодіяти, та запустити, натиснувши кнопку «Відправити».
Нині Qlixer Social можна використовувати на платформах Instagram, LinkedIn та Twitter, однак команда проєкту планує розширити його також на Facebook, YouTube та Telegram.

29.05.2022, 05:21
1697 Переглядів