Увага! Важливі зміни для клієнтів служби зайнятості!

10.08.2020, 16:40
446 Переглядів
З 12 серпня 2020 року Тернопільський міськрайонний центр зайнятості, Бережанська, Бучацька та Чортківська районні філії Тернопільського обласного центру зайнятості відновлюють роботу прийому громадян безпосередньо у приміщенні.
Прийом здійснюватиметься обов’язково з дотриманням всіх санітарних та протиепідемічних заходів відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України. До приміщень районних філій допускаються працівники та відвідувачі тільки в респіраторі або захисній масці, очікування в приміщеннях райфілій або на вулиці повинно відбуватися з дотримання принципів соціального дистанціонування — 1,5 м.
Нагадуємо, що безробітні, які були зареєстровані під час карантину онлайн(дистанційно) ( за винятком тих, які подавали заяви через портал “Дія” із затвердженням кваліфікованим електронним підписом) повинні при особистому відвідуванні служби зайнятості надати оригінали своїх документів.
Для осіб, які хочуть зареєструватися у службі зайнятості!
За допомогою електронної черги на сайті Тернопільського обласного центру зайнятості Ви можете самостійно, забронювати час для відвідування філїї з метою реєстрації.
Також продовжує роботу портал «Дія», через, який фахівці і надалі будуть опрацьовувати надіслані електронним шляхом документи для реєстрації і надання статусу безробітного, призначення допомоги по безробіттю та пошуку місця праці.
Індивідуальні та групові заходи активної підтримки безробітних організовуватимуться з врахуванням рівня епіднебезпеки поширення коронавірусу.
Для отримання додаткової інформації можна звертатися за телефонами гарячих ліній Тернопільського обласного центру зайнятості:
(0352) 23-51-95 – для населення
(0352) 23-49-82 – для роботодавців
10.08.2020, 04:40
446 Переглядів