Володимир Зеленський на Тернопільщині: офіс Президента повідомляє про робочу поїздку, а партійці – про дружній візит

22.09.2020, 14:08
294 Переглядів
18 вересня Володимир Зеленський приїхав на Тернопільщину, як зазначено у публікаціях на Facebook-сторінці офісу Президента України та на сайті офіційного інтернет-представництва Президента України, із робочим візитом.  Під час публічних заходів Президента супроводжував потенційний кандидат на посаду міського голови Тернополя Віктор Гевко. Голова обласної організації політичної партії «Слуга народу» Володимир Гевко повідомив ОПОРІ, що Володимир Зеленський відвідав область з дружнім візитом. Також Президент виступив на презентації Стратегії розвитку регіону, на якій відбулося представлення майбутніх кандидатів на місцевих виборах від партії «Слуга народу».
В рамках поїздки у Тернопільську область, Глава держави відвідав кілька об’єктів, споруджених, як зазначено на сайті Президента,  у межах Національної програми «Велике будівництво». Він оглянув як проходять ремонтні роботи дороги державного значення М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече. Побував у дитячому садочку у селі Біла. Та зустрівся з журналістами у Центрі веслування та водних видів спорту «Водна арена «Тернопіль». Акредитацію журналістів та трансфер на останній захід організувала Тернопільська обласна державна адміністрація.
Спостерігачі ОПОРИ зафіксували, що серед осіб, які супроводжували Президента під час перебування на двох об’єктах, був потенційний кандидат на посаду міського голови Тернополя від партії «Слуга народу» Віктор Гевко.
22.09.2020, 02:08
294 Переглядів