Як підтримують українців у Манчестері

30.05.2022, 13:53
1270 Переглядів

  Ми вже повідомляли про те, як і чим підтримує в цей складний час Україну Великобританія – це і постачання озброєння, і гуманітарна допомога, і візи з дозволом на проживання, що їх отримали вже понад  4000 українських біженців. Кілька штрихів до загальної картини додала і наша співвітчизниця Юлія Василишин, яка проживає зараз у Манчестері, головному місті північної Англії.

  Зокрема, вона розповіла, що влада Манчестера виділила приміщення культурному центру для українців під назвою «Дніпро». Там збираються представники української діаспори, які підтримують національні традиції. Також відкрито школу, яка навчає дітей українознавству та магазин «Родина», де продають українські продукти.

   У Манчестері сформувалося об’єднання  волонтерів, які збирають і відправляють в Україну гуманітарну допомогу. А щосуботи в місті проводять акції на підтримку України, до яких активно долучаються місцеві жителі, представники тамтешньої влади, і, звичайно ж, українці. «Українцям я бажаю мирного неба і віри в наші Збройні сили. Все буде Україна!», – додала Юлія Василишин до своєї розповіді.

Олена Миханцова

Фото Юлії Василишин

 

 

 

30.05.2022, 01:53
1270 Переглядів