Як «врятувати» день народження під час карантину   

13.06.2020, 17:45
1615 Переглядів

  Усім іменинникам, дні народження котрих припали на час самоізоляції, довелося відмовитися від будь-яких планів на цей день. Загроза зараження вірусом не дозволяє збирати великі компанії і, тим більше, святкувати у ресторані. Та все ж пандемія – не привід ставити хрест на такому бажаному і улюбленому багатьма святі, адже можливості провести день народження весело, попри всі заборони, є!

  Варіант перший – онлайн вечірка. У  цій ситуації головне, щоб і у вас, і у всіх «гостей» добре працював інтернет.  В першу чергу потрібно обрати платформу, на якій буде проводитися святкування ( це може бути Viber, ZOOM чи інші). Після того, як обрали, розішліть запрошення друзям, яких хотіли б бачити на своєму святі.

У такий спосіб, наприклад,  своє «карантинне» день народження відсвяткувала тернопільська блогерка Наталя Литвин. «Святкуємо, як можемо. Мій перший ДН удвох в ізоляції, але впевнена, що запам’ятаю його найбільше» – прокоментувала вона у своєму Інстаграм-блозі.

   Варіант другий – це святкування у вузькому сімейному колі, але в оригінальному форматі. Для цього можна використовувати різні  ігри (інтелектуальні вікторини, танцювальний челендж тощо), спільний перегляд фільмів, квести з пошуком подарунку в квартирі і ще багато чого, що підкаже власна фантазія та Google. Якщо день народження у когось із старших членів сім’ї, хто з інтернетом не дружить – наприклад, у вашого дідуся чи бабусі – допоможіть їм. Щоб зробити їм приємно, можна, приміром, попередньо розшукати їхніх давніх друзів чи однокласників і влаштувати зустріч-привітання онлайн. Або ж попросити тих людей написати короткі спогади про іменинника та надіслати спільне фото з юності.  До речі, кілька таких можна роздрукувати та оформити у вигляді фотоальбому – вийде чудовий подарунок.

 У випадку, якщо ви в цей день раптом залишилися вдома самі – це теж не привід засмучуватися та опускати руки. Інтернет і тут вам допоможе. Наприклад, можна вирушити у віртуальну подорож  до якогось омріяного місця на планеті з допомогою програми Google Earth. Замовити улюблені десерти для настрою також можна онлайн ( заодно підтримаєте місцевий магазин чи ресторан). Головне, щоб був настрій, і тоді жоден вірус не зможе зіпсувати ваш день народження.

Дарія Касько

На фото – свій “карантинний” день народження святкує тернопільська блогерка Наталя Литвин

Фото  @natalilytvyn

13.06.2020, 05:45
1615 Переглядів