Як знайомляться і освідчуються у файному місті

06.08.2021, 12:34
367 Переглядів

Можна говорити слова любові безліч разів, але найважливіше сказати їх вперше. Як освідчується в коханні сучасна молодь? Як починаються їхні стосунки? Ми поцікавилися цим у тернопільських хлопців та дівчат. Виявилося, що для декого згадати те перше зізнання було настільки ж складно, як і, власне, зізнатися…

Сергій, 21 рік:

Аню знав давно, вчилися разом,  все почалося з якогось «піди зі мною разом, бо мені нема з ким…»,  а закінчилося тим, що на випускному я запропонував зустрічатися,  а вона відповіла згодою.

Софія, 20 років:

– На сайті знайомств довго переписувалися, потім вирішили зустрітися. Мені було дуже незручно поглянути в очі і зізнатися, що я не Настя… Він розсміявся і запропонував знайомитися заново. Зустрічаємося вже два роки.

Віка, 17 років:

– Написала в «дірект», запропонувала зустрітися.  Залишилися друзями.

Олег, 22 роки:

– Поїхали з друзями в Карпати, і вирішили піти на Говерлу. На самій вершині я освідчився, а вона відповіла взаємністю.

Діма,18 років:

–Та нема що розказувати! Зізнався в коханні ще в молодших класах, написав записку, пізніше почали зустрічатися, і так до тепер.

Як бачимо, часто сучасні молоді люди пропонують розпочати стосунки і освідчуються зовсім не якимось надзвичайним способом. Ну але ж головне, мабуть, все-таки сам факт пропозиції чи освідчення, а не їх форма. Тим часом для тих, хто хоче, аби його освідчення таки було особливим, вже навіть створені спеціальні агенції. Можуть скористатися послугами такого і тернополяни. Кому цікаво – зазирніть на  https://flashday.com.ua/ternopil/ .

  Леся Хороленко

 

 

06.08.2021, 12:34
367 Переглядів