Якщо хочете в Європу

12.08.2021, 10:30
349 Переглядів

На радість любителям подорожей кількість відкритих для туризму країн Європи і далі збільшується, проте з певними умовами для вїзду в кожну.

   На час написання цих рядків в’їзд українцям, наприклад, у  Албанію, Естонію, Північну Македонію, Чорногорію та Німеччину можливий без тестів і вакцинації. Такі країни, як Боснія і Герцеговина, Латвія, Данія, Франція, Швеція, Словенія – відкриті за умови негативного тесту на коронавірус, зданого не пізніше, ніж за 72 години до перетину кордону. В Італію, яка відкрилася 30 липня,  в’їзд можливий з тестом і наступною самоізоляцією на 5 днів. У Австрію, Словаччину, Угорщину, Ісландію, Нідерланди можна в’їжджати з сертифікатом про повний курс вакцинації. Так як дані з умовами в’їзду постійно оновлюються, то радимо слідкувати за найсвіжішою інформацією, приміром, на ось цих ресурсах – https://tripadvisor.mfa.gov.ua/?page_id=1973 , https://www.eurointegration.com.ua/tags/tourism/  .

   Що ж пропонують сьогодні в європейському напрямку турагенції Тернополя? Ми поцікавилися у кількох з них. До слова, найпопулярнішими турами на серпень і вересень наразі залишаються поїздки у Болгарію, Албанію та Чорногорію. Агенція

«Мандрівник» пропонує авіатур у Нідерланди:  7 ночей в готелі 3-4 зірки з сніданками за 59000 грн. для двох осіб, можливий тільки з сертифікатом про повний курс вакцинації. У «Best travels» пропонують порівняно дешеві автобусні тури без харчування. Так тур «Поїхали: Амстердам та Брюссель» коштує від 7800 грн., додатково оплачується депозит на факультативні екскурсії – 1050. Подорож можлива без тесту ПЛР та вакцинації. Або ось тур «I Fell Slovenia: Піран + Блед». Подорож на 4 дні за 2400 грн., додаткова оплата за екскурсію на озеро Блед – 1120 грн. Поїхати можливо за умови негативного тесту на корона вірус, зданого не пізніше, ніж за 72 години до перетину кордону, або ж з сертифікатом про вакцинацію. А ось з

«Samocvit» можна помандрувати в Іспанію: 6 ночей в готелі 4 зірки з сніданками на двох (виліт з Києва) обійдеться у 42000 грн. Також необхідний негативний тест чи сертифікат про повний курс вакцинації.

Антоніна Ричкун

12.08.2021, 10:30
349 Переглядів