Зробіть освітянам особливий подарунок

28.09.2021, 17:01
801 Переглядів

 До Дня вчителя відомий просвітницький проект з інформаційної гігієни «Як не стати овочем», разом з харківським видавництвом Vivat,  поштово-логістичною групою Meest та освітньою платформою Prometheus, запустили флешмоб  #КнигаЗамістьБукета.

   «Ми часто критикуємо нашу систему освіти, – каже засновниця волонтерської ініціативи з інформаційної гігієни “Як не стати овочем” Оксана Мороз. – Дивуємося, чому, наприклад, вчителі не вакцинуються, чому поширюють фейк у батьківському чаті чи проходять черговий Facebook-тест «Яка ти квітка?». Часто лунають звинувачення про їхню некомпетентність. Насправді ж вчителі не винні. Їх просто ніхто не навчив, як фільтрувати інформацію в нову цифрову еру. Загалом 73% користувачів Facebook поширюють фейки, маніпуляції, посилання на сайти-сміттярки та проходять тести, які крадуть дані, а вчителі – лише одні із цих багатьох. Але чи треба тоді просто махнути на це рукою? Звичайно, що ні!  І з допомогою нашого флешмобу буквально кожний з нас може зробити невеликий, проте важливий крок до змін в освіті.

   Флешмоб #КнигаЗамістьБукета проходить в рамках соціального проекту з навчання вчителів інфогігієні (онлайн-курс на Prometheus та книжка-довідник). З його допомогою ми проінформуємо вчителів про безкоштовний курс на Prometheus та зробимо їм корисний подарунок до Дня вчителя – книжку-довідник “Як не стати овочем. Інструкція з виживання в інфопросторі” ( про це видання ми нещодавно розповідали-ред.). А безкоштовно доставить ці подарунки адресатам компанія Meest. На сьогодні для вчителів уже “підвішено” 1741 книгу».

   Долучитися до флешмобу дуже просто. Напишіть на своїй сторінці у соціальній мережі допис під хештегом #КнигаЗамістьБукета, в якому привітайте вчителів з Днем вчителя та запросіть їх пройти курс з інфогігієни на Prometheus. Відтак зробіть вчителям, які пройшли курс, подарунок — «підвісьте» книжку-довідник «Як не стати овочем. Інструкція з виживання в інфопросторі». Після цього книгу вчителю безкоштовно доставить компанія Meest.

  Підвісити книгу для вчителя можна тут: https://vivat-book.com.ua/aktsii/yak-ne-stati-ovochem

  Курси на Prometheus знаходяться тут: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:Prometheus+IH101+2021_T3/about

 

28.09.2021, 05:01
801 Переглядів