Наш наймолодший студент – уже у Вікіпедії

30.06.2019, 23:52
245 Переглядів

У відомій онлайн-енциклопедії нещодавно з’явилася сторінка про юного тернополянина Мирослава Корицького. Два роки тому його було визнано наймолодшим студентом України, і тоді ж про нього розповіли багато не лише місцевих, а й центральних засобів масової інформації.

Випереджати однолітків Славко почав ще маленьким— в дитсадку з молодшої перейшов зразу у старшу групу, минувши середню, а школярем став у п’ять із половиною. «Перша вчителька переконала нас у тому, що Мирослав зможе навчатися зі старшими», – зазначає батько юнака Володимир Корицький. Коли ж син закінчив другу чверть 10-го класу, то на сімейній раді вирішили, що він може спробувати здобути середню освіту екстерном. Відтак у свої 15 років він став студентом, а в 19 вже отримає диплом бакалавра.

Сторінку про Мирослава Корицького у Вікіпедії наповнюватимуть не лише українською, а й німецькою мовою, і останнє невипадково, адже хлопець має відповідні родинні корені – прабабуся та прадідусь Мирослава по маминій лінії за національністю німці. «Працюватиму над тим, аби стаття у Вікіпедії про мене наповнювалася новими здобутками», – каже Мирослав Корицький. Зараз йому 17 років, і він навчається в Тернопільському національному економічному університеті. «Зекономлений» на навчанні час хлопець хоче інвестувати у кілька вищих освіт. Зокрема, мріє стати студентом Дрезденського університету.

Юліана Діткун

На фото – Мирослав Корицький

30.06.2019, 11:52
245 Переглядів