Хто має совість, той більше нічого не має

24.02.2016, 17:46
270 Переглядів

За таким принципом зараз живе не одна людина. Впевнена, що в приклад наші громадяни ставлять нашу ж владу. Чиновники є яскравим прикладом тих людей, які лише десь чули таке слово, як «совість». Доказом цього є їхня, деколи, неврівноважена поведінка, до болю знайомі слова-обіцянки, надзвичайно дорогі авто та триповерхові дачі за містом. Що панове, кожен за себе? У вас є все для повноцінного та розкішного життя, а чого не вистачає, не здогадуєтеся? Отож бо, не вистачає її – совісті. Раніше, здавалося, невід’ємна частина людського характеру, а тепер – це вада. Смішно, чи не так?

Проте, ще існують люди, які знають це слово не з чуток. І їм, ой, як неприємно дивитися на Вас, шановне панство, з екранів маленьких телевізорів.

А як щодо мене, то найбільше пригнічує те, що, коли ти бачиш чесних людей, у яких безперечно є совість, які не вимагають нічого над можливого від себе та навколишніх, живуть, слабко сказано, скромно, якщо це назвати можна життям, радше виживають. Їздять у громадському транспорті, живуть у комуналках, на сніданок у них далеко не чорна ікра… Ваше духовне багатство з їхнім і близько не прирівняти. Так, ви маєте все для комфортного життя, а вони нічого…Та ні, не нічого, у них є совість, якої у вас нема і, навряд, колись буде…

Оксана Ботюк
Фото з відкритих джерел

24.02.2016, 05:46
270 Переглядів