Редактори проаналізували процес роздержавлення

31.08.2016, 09:23
156 Переглядів

Відбувся круглий стіл, під час якого редактори районних газет проаналізували попередні підсумки реалізації проекту «Реформа комунальних друкованих ЗМІ шляхом роздержавлення у Тернопільській області». Зокрема було відзначено, що вирішили брати участь у першому етапі роздержавлення 10 тернопільських ЗМІ. Вони, як того вимагає законодавство, вже подали повний пакет документів в Держкомтелерадіо. Це газети “Нова доба” (Бучач), “Народне слово” (Збараж), “Голос народу” (Чортків), “Чортківський вісник”, “Земля Підгаєцька”, “Вільне слово” (Козова)“Новини Шумщини”, “Гомін Волі”(Підволочиськ), “Діалог” (Кременець) та обласна газета “Свобода”. Після публікування відповідної постанови Кабінету міністрів України вони отримають можливість перереєструвати свої комунальні підприємства і газети у приватні.
У ході реалізації проекту редакціям постійно надавалась методична, організаційна та правова допомога, для редакторів та працівників редакцій було організовано чотири тренінги, підготовлено та випущено збірку проектів документів для перереєстрації комунальних газет у приватні «Районки стають незалежними». Презентація збірника також відбулася під час круглого столу.
У засіданні взяли участь заступники голови Тернопільської ОДА Ігор Вонс та  обласної ради Любомир Крупа.
Проект «Реформа роздержавлення комунальних друкованих ЗМІ у Тернопільській області» реалізовується Тернопільським прес-клубом у партнерстві з Тернопільською обласною державною адміністрацією та обласною радою за підтримки програми «Український Медійний Проект (У-Медіа).

31.08.2016, 09:23
156 Переглядів