Михайло Апостол – про зазори для фальсифікацій та продажність на виборах

15.01.2019, 12:59
200 Переглядів

Михайла Апостола на Тернопільщині добре знають і поважають багато людей. Успішний підприємець, кандидат історичних наук, координатор Всеукраїнської програми “Добро людям”, засновник благодійного фонду, радник міністра МВС України, а віднедавна – ще й представник штабу Міністерства внутрішніх справ по контролю за ходом виборів в західних областях. Вчора на своїй сторінці у Facebook він поділився деякими думками щодо ходу передвиборчої кампанії. Далі цитуємо дослівно:

«За даними Державного реєстру,станом на кінець 2018 року кількість виборців, які можуть приймати участь у виборах Президента України 31 березня 2019 року, у Тернопільській області становить майже 829 тисяч осіб, включаючи громадян з відміткою про вибуття.Так ось, скільки таких людей з такою відміткою, не знає ніхто. Отже, цей зазор є одним із шляхів фальсифікації, де на дільницях, на яких недостатній контроль, або з інших причин,відбувається вкид бюлетенів за людей, які є в реєстрі ,але на даний час не проживають в Україні. Нам відомі й інші шляхи фальсифікації – це створення мережі (скупка голосів), заключення договорів ( цинічна скупка голосів ) та багато інших способів. Так от, МВС просто хоче попередити: цього не буде,претендент виграє чесно, і не важливо, хто це буде.

Ситуація на Тернопільщині віддзеркалює ситуацію по всій країні. І на завершення. Чому ми продажні? Чому ми навчилися робити бізнес на своїй продажності? На виборах, коли вирішується доля країни і нашого майбутнього, ми продаємо свій голос,а на наступний день плачемо, що погано живемо. А хто запропонує нормальне, достойне життя продажним людям? Ніхто й ніколи…».

На фото – Михайло Апостол

Фото з його сторінки у Facebook

15.01.2019, 12:59
200 Переглядів