Оскарження агітації Фіялки передано до МВС

06.09.2012, 15:14
182 Переглядів

Як стало відомо з офіційних джерел, заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Ю.В. Желіховський звернувся до Центральної виборчої комісії із скаргами щодо проведення протиправної передвиборної агітації кандидатом в народні депутати України по одномандатному виборчому округу № 164 В.М. Фіялкою. Згідно з повідомленням відділу взаємодії із засобами масової інформації секретаріату Центральної виборчої комісії, остання залишила скарги Ю.В. Желіховського без розгляду по суті, зіславшись на те, що ЦВК не є належним суб’єктом розгляду цих скарг. Відтак зазначені скарги разом з доданими до них матеріалами вирішено надіслати Міністерству внутрішніх справ України для перевірки та відповідного реагування.
Щодо самої передвиборної агітації, то мова очевидно йде про відоме тернополянам та мешканцям області зображення облич кількох представників місцевої влади( один з них –Ю.В. Желіховський) та одного з кандидатів –мажоритарників на «кривавому» тлі поряд з профілями Леніна й Сталіна та написом «Біда у нашу хату йде!».
Наш. кор

06.09.2012, 03:14
182 Переглядів