Обласна організація Партії регіонів заявляє про перешкоджання роботі її активістів

18.09.2012, 14:56
231 Переглядів

Тернопільська обласна організація Партії регіонів вважає інциденти, які сталися нещодавно в Тернополі на бульварі Шевченка та на вулиці Мазепи, спланованими акціями політичних опонентів, які хочуть перешкодити роботі активістів цієї політичної сили. Нагадаємо читачам, що 15 вересня на бульварі Шевченка у Тернополі невідомий пошкодив ножем агітаційний намет Партії регіонів, після чого зник з місця події. А буквально через кілька годин після цього двоє невідомих вчинили спробу демонтувати агітнамет на зупинці по вул.Мазепи. Як повідомила прес-служба обласної організації Партії регіонів, там розцінюють ці факти, як «спроби перешкодити здійсненню права на проведення передвиборної агітації, що, відповідно до Закону України «Про вибори народних депутатів України», тягне за собою відповідальність, встановлену чинним законодавством.» Тож відповідне звернення вони направили у правоохоронні органи.

18.09.2012, 02:56
231 Переглядів