На Тернопіллі освятили меморіальну дошку «кіборгу» Івану Вітишину

07.07.2015, 08:05
317 Переглядів

У Великій Березовиці, що під Тернополем, у будинку, в якому проживав Герой Іван Вітишин, відкрили меморіальну дошку. Священнослужителі відслужили молебень в пам’ять за українським захисником. На відкриття прийшли тернополяни, близькі, друзі та знайомі. Іван Вітишин — боєць 80-ї аеромобільної бригади. Чоловік родом із села Велика Лука, що на Тернопільщині. Він пішов добровольцем у зону АТО у серпні минулого року. Вдома в Героя залишилися дружина і три доньки. Загинув чоловік, захищаючи Донецький аеропорт…

Вічна пам’ять полеглим героям україно-російської війни 2014-2015 років на Донбасі. Герої не вмирають!  Слава Україні!

Сергій Чабан (фото автора)

07.07.2015, 08:05
317 Переглядів