Тернопільщина до виборів готова – відділи реєстру виборців

12.10.2015, 17:22
313 Переглядів

На Тернопільщині утворено 1 тисячу 156 дільничних виборчих комісій, стверджує начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців ОДА Ігор Бойко.  Усі вони до 14 жовтня повинні надіслати іменні запрошення для виборців.Якщо цього не сталося, то виборець повинен звернутися до відділу реєстру виборців або ж на свою виборчу дільницю. Це потрібно зробити до 19 жовтня. За словами начальника відділу ведення Державного реєстру виборців міської ради Віктора Пульки,  терміни для перевірки себе у списках виборців цьогоріч надто короткі, тому закликав виборців активно звертатися до відділів реєстру чи до виборчих дільниць, аби згодом не виникали проблеми у день голосування. Посадовці також зазначили, що до списків виборців не включені  переселенці, оскільки вони не є членами територіальних громад.

Загалом в області до реєстру включено понад 834 тисячі осіб, у Тернополі – близко 178 тисяч виборців.

Мешканці обласного центру  отримають три бюлетені – на вибори міського голови, до міської ради та до обласної ради. А мешканці, приміром,  сіл  – більше:   на сільського голову, до сільської, районної та обласної рад.

12.10.2015, 05:22
313 Переглядів