Журналістів з Тернопільщини запрошують на семінар з енергоефективності та захисту населення при підвищенні тарифів

02.11.2015, 08:56
172 Переглядів

Проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»  та Український освітній центр реформ запрошує до участі в дводенному семінарі «Енергоефективність та соціальний захист населення в умовах підвищення тарифів у ЗМІ» журналістів, які працюють з темами житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативних джерел енергії, тарифної реформи,  питань соціального захисту населення в умовах підвищення цін на енергоносії.  Форма для реєстрації: http://goo.gl/forms/yos4ZiWop8  Семінар буде проходити   12 – 13 листопада 2015 р.  за адресою: м. Тернопіль,  готель “Авалон”, пр-т С.Бандери, 2

програма семінару 12-13.11.Тернопіль

02.11.2015, 08:56
172 Переглядів