Проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» та Український освітній центр реформ запрошує до участі в дводенному семінарі «Енергоефективність та соціальний захист населення в умовах підвищення тарифів у ЗМІ» журналістів, які працюють з темами житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативних джерел енергії, тарифної реформи, питань соціального захисту населення в умовах підвищення цін на енергоносії. Форма для реєстрації: http://goo.gl/forms/yos4ZiWop8 Семінар буде проходити 12 – 13 листопада 2015 р. за адресою: м. Тернопіль, готель “Авалон”, пр-т С.Бандери, 2
Журналістів з Тернопільщини запрошують на семінар з енергоефективності та захисту населення при підвищенні тарифів